Home
Vilnius City of Learning
Join activities that you want. Complete Learning Playlists. Earn digital Open Badges.
Sign upLogin
OverviewBadges
Technology and computers

Kibernetinio saugumo hakatonas

Friday, May 10, 2019 09:00 - May 11, 19:00
Add to calendar
S. Daukanto a. 2, Vilnius 01120, Lithuania
Join

About

Kibernetinio saugumo sprendimai priklauso jaunuoliams.

2019 nebe užtenka prie slaptažodžio prirašyti “123”, kad jaustumeisi saugus skaitmeninėje erdvėje. Didėjant kibernetinių atakų skaičiui ir sudėtingumui, kiekvienam iš mūsų yra svarbu apsaugoti savo duomenys. Vis daugiau įmonių ir institucijų bando tikslingai užtikrinti savo ir savo klientų duomenų saugumą, o mes į pagalbą kviečiamės moksleivius. Moksleiviai kurs projektus: programas, prototipus, sistemas, kurių pagalba būtų galima kovoti su kibernetinių atakų gausa, patys naudodamiesi programavimo kalbomis, grafiniu dizainu, pasitelkdami atvirus duomenis, internetą, kūrybiškumą ir logiką.

DALYVIAI
Į renginį gali registruotis tiek komandos (registruoja komandos lyderis), tiek pavieniai asmenys, kurie vėliau prisijungs prie komandų. Maksimalus žmonių kiekis komandoje - 5, minimalus - 3.

PRE-EVENT SUSITIKIMAS (numatoma data 05.09): vakaras prieš hakatoną, skirtas susipažinti su kitais renginio dalyviais, priprasti prie aplinkos, smagiai praleisti laiką.

HAKATONAS (numatoma data 05.10-11): idėjų vystymas, konsultavimasis su mentoriais, pranešimai apie kibernetinį saugumą, projektų pristatymai ir apdovanojimai.

Location

S. Daukanto a. 2, Vilnius 01120, Lithuania

Skills

ESCO#protection of private information
ESCO#manage membership
ESCO#plan teamwork
ESCO#teamwork principle
ESCO#ICT safety
ESCO#ICT protection
ESCO#brainstorm ideas
ESCO#developing creative ideas

Badges 2

Technology and computers
Added to Playlist (0)
Share:
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Signup for updates
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap
We use cookies to ensure you get the best experience of using this site. Visit Privacy policy to find out how we use cookies.