Home
Vilnius City of Learning
Join activities that you want. Complete Learning Playlists. Earn digital Open Badges.
Sign upLogin

Moteriškumas kaip patriarchato fikcija (renginių ciklas)

Monday, February 3, 2020 18:00 - 20:00
Add to calendar
Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania
Join
OverviewBadges

Moteriškumas kaip patriarchato fikcija (renginių ciklas)

Monday, February 3, 2020 18:00 - 20:00
Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania
JoinPersonal development

Content

Pradedame keturių renginių ciklą, kuriuos ves Gabrielė Garlaitė - studijavusi Psichologiją ir baigusi Kūno kultūros pedagogiką, buvusi jaunimo darbuotoja. Anot Gabrielės feminizmas yra veiksmažodis, todėl ji save pristato, kaip feminizmo praktikuotoją.
Ir Brigita Baškevičiūtė-Ruzienė , kuri baigusi Etiką bei Socialinę pedagogiką ir gyvenime didelę savo laiko dalį skiria feminizmo filosofijos nagrinėjimui. Pasak Brigitos, feminizmas yra gyvenimo būdas, kuris atveria platesnius mąstymo klodus ir tikslingą savęs suvokimą.
Šiuose užsiėmimuose nagrinėsime feminizmo sampratą, moters suvokimą ir vertinimą visuomenėje, bei kokia moteris gali būti iš tiesų. Aktyviai diskutuojant ir naudojant tam tikrus neformaliojo ugdymo metodus bei pristatant teorijos aspektus, ieškosime atsakymų ir krypčių kartu. Gilinsimės į moteriškumo sampratą ir to kūrimo eigą bei pasėkmes.

Vasario 3d. Moters portretas patriarchate
Moteris kaip sąvoka ir kaip fizinis objektas skirtingose kultūrose turi ir skirtingas sampratas, tačiau visa tai iš tiesų susikerta į vieną. Mes kelsime klausimus kaip visi šie portretai iš tiesų susiję, nagrinėsime esančias bendras sąsajas, kuriamus ir sukurtus stereotipus, to pasekmes kasdieniniams pasirinkimuose gyvenime. Susipažinsime su patriarchato samprata ir to apraiškas kiekvieną minutę.

Moteriškumas kaip patriarchato fikcija (renginių ciklas)

Location

Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania

Skills

ESCO#personal development
ESCO#personality building
ESCO#communication

Badges 1

Personal development
Added to Playlist (0)
Time to complete: 2 hours
Share:
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Signup for updates
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap