Vilnius City of Learning
AboutPlaylists All activities Login Sign up
Playlists
1

Kaip vystyti dialogą tarp moters ir vyro?

Join
OverviewBadges

Kaip vystyti dialogą tarp moters ir vyro?

Join

Content

Šiame kurse susipažinsime su priemonėmis kaip vystyti dialogą tarp moters ir vyro. Turbūt niekam nėra paslaptis, kad santykiai yra labai svarbūs žmogaus socializacijai ir psichologiniam komfortui užtikrinti. 💑 Spausk "JOIN" 🔥 Su Jumis bus: Brigita Ruzienė - aukštasis universitetinis išsilavinimas etikos(moralės teorijos) ir pedagogikos srityje. Darbas su jaunimu yra gyvenimo aistra, kuri driekiasi ir tarptautiniu lygiu, o imlus lytinio ugdymo etikos tyrinėjimas atveria platesnį požiūrį į žmones ir sociokultūrinius reiškinius. Kritinis mąstymas kaip esminė priemonė analizuoti, kuri persipina su gyvenimiškų situacijų ironizavimu. Neformaliojo ugdymo išmanymas ir psichologijos žinių turėjimas atveria aiškesnę struktūrą ir tikslesnius darbo principus su žmonėmis.

Neringa Lenčiauskaitė - Visatos įkvėpta moteris. Įgytas aukštasis universitetinis verslo administravimo išsilavinimas leido suprasti "viso žemėlapio" svarbą, atrastas projektų valdymas parodė nepriekaištingai veikiantį įrankį, siekiant pokyčių inicijavimo, įgyvendinimo ir tęstinumo užtikrinimo, o edukologijos ir socialinės politikos studijos - sudėjo "taškus ant i". Tarpkultūrinis dialogas tapo gyvenimo ašimi, priimant Iššūkius, kuriuos demonstruoja šiandienos pasaulis, sąlygotas geografinių rėmų, kultūrinių skirtumų ir nesusikalbėjimo. Ašimi, kuri turi suktis plačiai, giliai, aukštai.

  • Dialogas iki XIX a. buvo nagrinėjamas kaip atskiras fenomenas, tačiau laikui bėgant, tai išsiskirstė į atskiras kryptis.
  • Dialogas visų pirmą yra pokalbis tarp tavęs ir kito žmogaus. Tai, kūnų buvimo vienas priešais kitą, situacija. Ką reiškia susitikti? Kalbėti(s)? Ir svarbiausia, suprasti vienas kitą? Ar tai įmanoma?
    
Atsakymai kaip laimingai ir lygiavertiškai vystyti dialogą tarp vyro ir moters kartu su mumis. 🙏🏻

Viskas vyks ZOOM ir IG platformose Šio kurso išmokimai bus patvirtinami skaitmeniniais ženkliukas. Foto iš Unsplash.com

Activities to complete

Complete the following activities, earn badges and you will see your playlist progress updated
*Kieno žodis paskutinis?
Mandatory
2 hours
View full activity

Badges 1

Skills

ESCO
#manage knowledge
ESCO
#relationship therapy
ESCO
#international rules
ESCO
#basic principles of philosophy
ESCO
#study relationships between characters
ESCO
#create dialogues
ESCO
#psychology
ESCO
#self-reflection
ESCO
#communicating
ESCO
#analyse cultures
ESCO
#write dialogue
Activities: 4
Started: 23
Completed playlist: 0
Time to complete: 6 hours
Share:

Organisers

Madrus
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap