Vilnius City of Learning
Playlists All activities Login Sign up
1

Savanorystės verslui programa

M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius 03101, Lithuania
Join
OverviewBadges

Savanorystės verslui programa

M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius 03101, Lithuania
JoinCivic engagement

Content

Kviečiame įmonių darbuotojus vienai dienai prisijungti prie „Ne imti, bet duoti“ organizacijos ir įgyti naujų įgūdžių. Trumpalaikė savanorystė yra puiki galimybė sustiprinti komandą, pažinti kolegas kitokioje nei įprasta aplinkoje. Po savanorystės bus aptariamos visos dienos veiklos, suteikiamas grįžtamasis ryšys.

Ką galima nuveikti per vieną dieną?

Pristatyti savo profesiją jaunuoliams. Atvykite į globos namus ir papasakokite apie savo profesinę veiklą. Užsiėmimai skirti 9-12 klasių jaunuoliams, kurie norėtų daugiau sužinoti apie perspektyvas darbo rinkoje.

Pakviesti jaunuolius į savo darbovietę, kad jie gyvai galėtų pamatyti, kaip vyksta darbas. Tikime, kad patirtis žmogų geriausiai pasiekia per praktiką.

Prisijungti prie dienos veiklų. Trumpalaikės savanorystės metu suteikiame galimybę dalyvauti renginiuose bei veiklose organizuojamose vaikų globos namuose bei vaikų dienos centruose. Kada paskutinį kartą žaidėte „Kvadratą“ arba „Bulvę“? O gal mokate gaminti pačią skaniausią lazaniją ir norėtumėte tuo pasidalinti su vaikais? Šios ir kitos veiklos lauks jūsų pasirinkus vienos dienos savanorystę.

Turite savo idėją renginiui ar veikloms? Susisiekite el. paštu simona.burbulyte@nibd.lt, susitiksime puodeliui kavos ir aptarsime įgyvendinimo galimybes!

Material

  • Savanorystės verslui programa

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Savanorystės verslui programa Get this badge

Informacija ruošiama.
Tasks
Task no. 1
Issued by organiser or scanning QR code
Participate in activity

Location

M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius 03101, Lithuania

Badges 1

Skills

ESCO#social interaction
ESCO#social interaction
ESCO#teamwork principles
Civic engagement
Added to playlist (0)
Time to complete: 1 day
Share:

Organisers

VšĮ „Ne imti, bet duoti“
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap