Home
Vilnius City of Learning
Discover learning experiences in your area and get recognition with digital Open Badges.
Sign UpLogin
OverviewBadges
Civic engagement

LMS Pavasario forumas 2019 - XXVIII Asamblėja

Friday, April 12, 2019 10:00 - Apr 14, 09:00
Add to calendar
Gedimino pr. 11, Vilnius 01103, Lithuania

About

Ar žinojai, kad Vilnius dar vadinamas oro balionų sostine, o virš jo senamiesčio galėtum skristi ir tu?

Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau – LMS) Vilniaus padalinio savanoriai jau ruošia Pavasario forumo balioną skrydžiui, todėl susitikime balandžio 12 – 14 dienomis Vilniuje, kur vyks Pavasario forumas 2019 – XXVIII Asamblėja. Tikimės, kad čia pasijusi lyg kildamas oro balionu. Oro baliono galia – karštas oras, žmonių – kitų palaikymas. Palaikykime kandidatus į Lietuvos moksleivių sąjungos prezidento pareigas ir Asamblėjos metu atstovaudami savo mokyklas išrinkime tą, kuris kels organizacijos oro balioną aukštyn ateinančius dvejus metus.

Asamblėjos metu ne tik išrinksi naująjį LMS prezidentą bei revizijos komisiją, bet ir tvirtinsi dabartinės LMS prezidentės ir revizijos komisijos veiklos ataskaitas bei Rekomendacinius mišrios mokinių savivaldos nuostatus. Taip pat dirbsi darbo grupėse su kitais mokinių savivaldų atstovais, dalyvausi paskaitose ir diskusijose, o po ilgos dienos turėsi galimybę geriau susipažinti su kitais forumo dalyviais! Mūsų komanda tau paruošė daug staigmenų ir pažada begalę gero laiko, tad pasiruošk iš Pavasario forumo parsivežti ne tik žinių, bet ir prisiminimų bei naujų pažinčių bagažą!

Į LMS Pavasario forumą – XXVIII Asamblėją yra kviečiami tik LMS narių – mokyklų savivaldų atstovai. Nuo mokyklos mokinių savivaldos gali atvykti vienas atstovas.

Kviečiame apsilankyti oficialioje Pavasario forumo svetainėje, kurioje rasi registraciją bei visą reikalingą informaciją: www.pavasarioforumas.lt

Daugiau informacijos bei registracijos kodą rasi savo mokinių savivaldos pirmininko el. pašte jau netrukus!

Nieko nelauk, pasižymėk balandžio 12 – 14 dienas kalendoriuje ir registruokis į geriausią pavasario nuotykį!

Location

Gedimino pr. 11, Vilnius 01103, Lithuania

Skills

Badges 2

Civic engagement
Badgecraft
Badgecraft runs a web infrastructure for Cities and Regions of Learning. The European consortium developments this platform with the co-funding of the European Union's programme Erasmus+
Platform
Signup for updates
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesMap
We use cookies to ensure you get the best experience of using this site. Visit Privacy policy to find out how we use cookies.