Home
Vilnius City of Learning
Discover learning experiences in your area and get recognition with digital Open Badges.
Sign UpLogin

CodeAcademy Kids

Saulėtekio al. 5, Vilnius 10221, Lithuania


What we do

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 7 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin idomia mūsų mokiniams.
CodeAcademy Kids akademijoje moksleiviai mokosi kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus. Dėstytojai tampa moksleivių asmeninių projektų mentoriais. CodeAcademy Kids moko HTML, HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Python, JAVA, PHP, C#, .NET programavimo kalbų. Taip pat mokydamiesi pas mus, moksleiviai mokosi analitinio ir loginio mąstymo, kūrybiškumo, atidumo detalėms, požiūrio į problemą ir jos sprendimus, komandinio darbo. Mokome pasitikėti savimi ir savo idėjomis, padėti kitiems, gerbti dėstytoją bei klasės draugus ir jų idėjas.

Location

Saulėtekio al. 5, Vilnius 10221, Lithuania
Badgecraft
Badgecraft runs a web infrastructure for Cities and Regions of Learning. The European consortium developments this platform with the co-funding of the European Union's programme Erasmus+
Platform
Signup for updates
Change to other language:
HomeAll activitiesMap
We use cookies to ensure you get the best experience of using this site. Visit Privacy policy to find out how we use cookies.