Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

Kuriantys ateitį. Jūsų veiklos pagrindas.

Join
OverviewBadges

Kuriantys ateitį. Jūsų veiklos pagrindas.

JoinCivic engagement

Content

Kuriant naujus dalykus būtina atsižvelgti į jūsų veiklos ar organizacijos tikslus ir modelius, kurie sudaro pagrindą naujovėms. Taip galima nustatyti tobulintinas sritis.

Jei norite kurti naują veiklą, nepamirškite dabartinių veiklų. Nereikia kurti kažko naujo, jei tai prieštarauja esamai veiklų įgyvendinimo praktikai. Kad ir kokia gera būtų nauja idėja, ją įgyvendinti gali būti sudėtinga, jei ji nesiriama jau vykdoma veiklas, organizacije turima praktika ar strategija.

Jūsų tikslas – apžvelgti jūsų dabartinę veiklą, praktikos modelius. Jei veikloje vadovaujatės konkrečiomis gairėmis ar strategija, panagrinėkite apibūdinančius dokumentus.

  1. Išnagrinėkite jūsų veiklos planą, praktikos modelius ir strategiją. Jei veikiate organizacijoje, išnagrinėkite jos strategiją ir kitus dokumentus, kurie reikšmingi jūsų veiklai.
  2. Išsirinkite vieną ar du dalykus, kurie jūsų manymu, yra būtini ir kuriems reikėtų daugiau pastangų, bet šiuo metu neskiriama pakankamai dėmesio. Pasižymėkite šiuos trūkstamus dalykus.
    
Jei veikiate ar dirbate organizacijoje, galite naudoti "Innobox" naujovių rinkinio priemones.

Material

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Kuriantys ateitį. Jūsų veiklos pagrindas. Get this badge

Šis ženkliukas išduodamas žmonėms, kurie apžvelgė savo dabartinę veiklą, praktikos modelius, bei, jei veikloje vadovaujasi konkrečiomis gairėmis ar strategija, panagrinėjo apibūdinančius dokumentus.

Šio ženkliuko turėtojai peržvelgė savo veiklą ir įsivardino prioretus naujovėms.
You have to finish 1 task to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: One activity organiser
Kaip manote, kas yra svarbiausias dalykas jūsų veiklos strategijoje? Jei norite, galite įkelti užduoties rezultatų nuotrauką.
Task no. 2
Evidence verified by: One activity organiser
Kuriems dviem dalykams turėtų būti skiriamas didžiausias dėmesys? Jei norite, galite įkelti užduoties rezultatų nuotrauką.

Badges 1

Skills

ESCO#apply strategic thinking
ESCO#think analytically
Civic engagement
Added to playlist (1)
Time to complete: 45 minutes
Share:

Organisers

Vilnius City of Learning
VšĮ "Nectarus"

Used in playlists

Kuriantys ateitį. Besikeičiantis pasaulis
Vilnius City of Learning
published
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap