Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
Playlist
1

Žongliravimo ir POI treniruotės

Join
OverviewBadges

Žongliravimo ir POI treniruotės

Join

Content

Domiesi žongliravimu, tau nesvetimi žodžiai "poi" "staff" "clubs" ar "fire juggling"? Ugnis arba šviesos manipuliacijos tave labiau žavi nei gąsdina? O gal, ką tik, perskaitei sakinį paukščių kalba, nieko nesupratai, bet susidomėjai? Kiekvieną penktadienį nuo 16:30h laukiame tavęs Žalianamio žongliravimo ir POI treniruotėse. Tai puikus būdas atsipalaiduoti, pažinti savo kūno galimybes, sustiprinti koordinaciją, atrasti įdomų ir naudingą hobį, naujų draugų, susidraugauti su ugnimi ir prasmingai praleisti penktadienių pavakares!

PS: visus naujokus, kurie dar nėra prisilietę prie šio itin smagaus užsiėmimo, labai kviečiam atsinešti priemonių POI'iams gamintis (jie liks jums žinoma!) - marškinius ilgomis rankovėmis, senas storas pėdkelnes, ilgas kojines, ryžių, senų teniso kamuoliukų. Taip pat galite užmesti akį google kokių apskritai žongliravimo įrankių būną, kaip juos galima pasigaminti ir tiesiog atsinešti tam skirtas priemones ir gamintis kartu! :)

Renginiai planujami kiekvieną penktadienį iki pat sezono pabaigos. Sudalyvavę - teiraukitės jaunimo darbuotojų ir prašykit duoti QR koduką. Taip rinksit ženkliukus! ;)

Activities to complete

Complete the following activities, earn badges and you will see your playlist progress updated
Žongliravimo ir POI treniruotės
Mandatory
Unknown duration
View full activity

Badges 1

Skills

ESCO#harmonise body movements
ESCO#socialise with others
Activities: 4
Started: 3
Completed playlist: 0
Share:

Organisers

Zalianamis
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap