Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

2 žingsnis: Suprask savo emocijas ir išmok reguliuoti jas

Sunday, April 26, 2020 20:00 - 21:30
Add to calendar
Join
OverviewBadges

2 žingsnis: Suprask savo emocijas ir išmok reguliuoti jas

Sunday, April 26, 2020 20:00 - 21:30
JoinPersonal development

Content

Kalbant apie emocijas ir jų paskirtį svarbu pradėti nuo to, jog emocija - tai visų pirma žmogaus organizmo komunikacijos priemonė, kuri yra skirta mums pranešti apie tai, ar esame tinkamame kelyje ir ar esame pakankamai saugūs.

Pirmutinė ir istorinė emocijų funkcija buvo palaikyti žmogaus instinktyvios savisaugos sistemą, pranešant apie pavojų ir skatinant už veiksmus, kurie stiprina žmogaus apsirūpinimo ir saugumo lygmenį. Ilgainiui įsiplėtojant socialiniam gyvenimui tuo pačiu ir emocijų atspalviai tapo vis subtilesni ir įvairesni. Emocijas tampa vis sunkiau tiksliai įvardinti, kaip ir suprasti, ką konkrečiai jos komunikuoja.

Antrojo ciklo apie išsamų emocijų pažinimą metu (informaciją apie visą ciklą rasite čia: https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8582) tyrinėsime emocijų rūšis ir reikšmę, o taip pat mokysimes su atjauta, priėmimu bei teigiamu nusiteikimu išgyventi tris emocijų paskirties lygmenis.

KAIP DALYVAUTI?

Įsijunk žemiau esantį online transliacijos įrašą, paspausk mygtuką “JOIN” esantį šio puslapio viršuje, peržiūrėk video ir sek instrukcijas, kaip atlikti praktines užduotis šioje platformoje. Sukelk visus užduočių įrodymus, kurių prašoma žemiau. Gintarė peržiūrės tavo atsakymus bei suteiks grįžtamąjį ryšį atliktoms užduotims, kurias patvirtinus gausi skaitmeninį ženkliuką, patvirtinantį užsiėmimo metu įgautus pastiprintus įgūdžius

Veikla įgyvendinama projekto “New Dimension in Career Guidance” rėmuose. Projekto tikslas - kurti kuo atviresnes ir platesnes galimybes jaunuoliams turėti kokybišką ir įvairiapusį palaikymą karjeros orientavimo klausimais. Tai darome kurdami atvirą metodinį leidinį, apjungiantį keturių valstybių projekto partnerių patirtį jaunų žmonių palydėjimo karjeros keliu srityje, skirtą jaunimo darbuotojams. Šio metodinio leidinio pagrindu bus kuriami ir atvirieji mokymosi grojaraščiai, skirti tiek jaunuoliams, tiek jaunimo darbuotojams.

Projektą remia Erasmus+ Lietuva programa.

Veiklus jaunimas #careerforyouth

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Emocinio sąmoningumo žinovas Get this badge

Šis skaitmeninis ženkliukas patvirtina, jog jo savininkas dalyvavo 1,5 val. trukmės mokymuose apie emocinį intelektą bei emocinio intelekto stiprinimo algoritmą. Šios įgytos žinios, o taip pat atliktos praktinės užduotys įgalino dalyvį pasiekti emocinį efektyvumą dėka savirefleksijos, savireguliacijos, empatijos ir emocinės įtakos gebėjimų stiprinimo įrankių, įgautų užsiėmimo metu.
You have to finish all tasks to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: One activity organiser
1 užduotis: Nupiešk savo karantino laikotarpio metu išgyventą "emocijų kardiogramą", pažymint svarbiausius emocijų dinamikos taškus joje bei trumpai įvardinant, kas jose vyko. Nufotografuok ir prisek šią nuotrauką į šios užduoties įrodymų skiltį.
Task no. 2
Evidence verified by: One activity organiser
2 užduotis: Prie kiekvieno iš transliacijos metu ir žemiau įvardintų emocijų išgyvenimo lygmenų aprašyk po situaciją, kurią šiuo metu išgyvendama(s) esi būtent tame (viename iš trijų) savireguliacijos lygmenyje.
Task no. 3
Evidence verified by: One activity organiser
3 užduotis: Parašyk filmą, kuris labiausiai primena tavo gyvenimą ir pagrindinį veikėją, kuris yra tavo atspindys.
Task no. 4
Evidence verified by: One activity organiser
NAMŲ DARBAI:

Pažvelk į savo gyvenimą lyg į kūrybinį filmą, kurio pagrindinis veikėjas esi.

Nuoširdžiai ir išsamiai atsakyk į kiekvieną iš žemiau pateiktų klausimų.

  1. Kokio tai žanro filmas ir kodėl?
  2. Kas yra tavo gyvenimo pagal šį filmą antogonistai (neigiami veikėjai)?
  3. Ko moko šie antogonistai? Kokias savybes stiprina ir kuo pasitarnauja asmeniniame tobulėjimo kelyje?
  4. Koks pagrindinio veikėjo tikslas, misija, svajonė? Kaip jis to siekia?
Task no. 5
Evidence verified by: self-approve
GRĮŽTAMASIS RYŠYS:

Užpildyk šią anketą: https://forms.gle/x51ZP6ScDBfVBKy68

Užpildžius į įrodymų (“Add evidence”) skiltį įrašyk tiesiog pliusą (+)

Badges 1

Skills

ESCO#have emotional intelligence
Personal development
Added to Playlist (1)
Time to complete: 1 hour 30 minutes
Share:

Used in playlists

Emocijos ir vidinis komfortas
New Dimension in Career Guidance
published
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap