Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

3 žingsnis: Patyrinėk savo komforto zoną

Sunday, May 3, 2020 20:00 - 21:30
Add to calendar
Join
OverviewBadges

3 žingsnis: Patyrinėk savo komforto zoną

Sunday, May 3, 2020 20:00 - 21:30
JoinPersonal development

Content

Pirmųjų dviejų ciklo užsiėmimuose (“Emocinis intelektas” ir “Emocijų valdymas”) buvo kalbama apie patiriamų emocijų atpažinimą ir sureguliavimą, o trečiajame užsiėmime jau paliesime balanso tarp emocinio komforto ir asmeninio augimo proceso palaikymo temą.

Šiuolaikinis pasaulis, rodos, siūlo du visiškus kraštutinumus: iš vienos pusės jis įdiegia milžinišką adrenalino dozę, kviesdamas siekti, kuo daugiau dirbti, išlipti iš komforto zonos dar ir dar labiau, lyginantis su kitais trokšti kardinalių pokyčių gyvenime. Tad “komforto zonos” sąvoka, be jokios abejonės, visiems yra gerai žinoma ir dažnu atveju jau net nekenčiama. Iš kitos pusės visi šie aukšti reikalavimai, keliami šiuolaikiniam jaunam žmogui kelia milžinišką stresą, baimę, skatina “ketvirčio amžiaus krizės raišką”, pervargimą, perdegimą ir daugybę kitų liūdnų simptomų.

Tad šio užsiėmimo tikslas - suteikti įrankius, kurie padėtų palaikyti subalansuotą ir sveiką požiūrį į asmeninį augimą. Iš vienos pusės mokysimės peržengti asmeninio diskomforto ribas (arba neperžengti jų), atpažįstant skirtumą tarp vidinio vertybinio pasipriešinimo ir baimės. Iš kitos pusės mokysimės palaikyti vidinį komforto, saugumo ir ramybės būseną, neleidžiant pasaulio nerimastingumui išmušti save iš vėžių.

KAIP DALYVAUTI? Įsijunk žemiau esantį online transliacijos įrašą, paspausk mygtuką "JOIN" esantį šio puslapio viršuje, peržiūrėk video ir sek instrukcijas, kaip atlikti praktines užduotis šioje platformoje. Sukelk visus užduočių įrodymus, kurių prašoma žemiau. Gintarė peržiūrės tavo atsakymus bei suteiks grįžtamąjį ryšį atliktoms užduotims, kurias patvirtinus gausi skaitmeninį ženkliuką, patvirtinantį užsiėmimo metu įgautus pastiprintus įgūdžius

Projektą remia ERASMUS+ programa.

Projekto partneriai:

Latvia: Young Folks Baltarusija: IT School Myfreedom Airija: Badgecraft Limited Lietuva: MADRUS Projekto koordinatorius: Atviras jaunimo centras Žalianamis (Lietuva)

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Komforto zonos šeimininkas Get this badge

Šis skaitmeninis ženkliukas patvirtina, kad jo savininkas dalyvavo workshope apie komforto zoną bei jos ribų plėtimą asmeniniame gyvenime. Tai įgalina dalyvį suprasti, kaip veikia žmogaus centrinė nervų sistema ir smegenys, kuomet mėginama adaptuotis naujose sąlygose ir susikurti naujus įpročius, ir tokiu būdu gebėti sąmoningai valdyti šį procesą.
You have to finish all tasks to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: self-approve
1 užduotis: Aprašyk dvi skirtingas situacijas, vykstančias šiuo metu tavo gyvenime, kuriose jauti:
 1. BAIMĘ, į kurią vertėtų žengti ir įveikti ją
 2. PASIPRIEŠINIMĄ - aplinkybės kaip ir verčia įveikti save, tačiau jauti, jog peržengus komforto zonos ribas bus peržengtos tavo asmeninės vertybinės ribos.
Task no. 2
Evidence verified by: self-approve
2 užduotis: Išklausius transliacijos dalies apie neuroplastiškumą aprašyk po vieną dažniausiai tavo gyvenime pasireiškiantį:
 1. Veiksmą
 2. Mintį
 3. Jausmą
Task no. 3
Evidence verified by: self-approve
3 užduotis: Išklausius transliacijos dalies apie tris komforto zonos ratus, aprašyk konkrečias gyvenimo situacijas, kuriose jautiesi šiuose konkrečiuose komforto ratuose:
 1. Komforto zona
 2. Optimalaus saugumo zona
 3. Pavojaus zona
Task no. 4
Evidence verified by: self-approve
4 užduotis: Kiekvienai iš žemiau išvardintų sričių aprašyk po vieną naują įprotį, kurį norėtum "apgyvendinti" savo gyvenime:
 1. Veiksmas
 2. Mintis
 3. Jausmas

Badges 1

Skills

ESCO#have emotional intelligence
Personal development
Added to Playlist (1)
Time to complete: 1 hour 30 minutes
Share:

Used in playlists

Emocijos ir vidinis komfortas
New Dimension in Career Guidance
published
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap