Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

4 žingsnis: Atskleisk emocinės įtakos paslaptis

Sunday, May 10, 2020 20:00 - 21:30
Add to calendar
Join
OverviewBadges

4 žingsnis: Atskleisk emocinės įtakos paslaptis

Sunday, May 10, 2020 20:00 - 21:30
JoinPersonal development

Content

Neurolingvistinis programavimas (trumpinys - NLP) yra paremtas pseudomoksliniu požiūriu į tarpasmeninį bendravimą, asmenybės vystymasį ir psichoterapiją. NLP teorija buvo sukurta 1970-aisiais - 1980-aisiais metais, jos pagrindu tapo sankirta tarp psichologijos, lingvistikos ir neurologijos mokslų, atrandant ir struktūruojant tam tikrų žmogaus psichologinių darinių priežasčių ir pasekmių sąsajas.

Taigi neurolingvistinis programavimas - tai per penkiasdešimt paskutiniųjų metų atrinkti efektyvūs metodai, paremti išskirtinai klasikine psichologija. Mokslinė tyrinėtojų grupė išanalizavo visiems gerai žinomų mokslininkų - Friedricho Salamono Perlso, Virginijos Satir, Eriko Eriksono ir daugybės kitų darbus bei pavertė juos taikomaisiais modeliais.

Kaip teigė vienas pagrindinių NLP šalininkų ir sekėjų Robertas Diltsas -
“Neurolingvistinis programavimas sutalpina savyje neurologijos, psichofiziologijos, lingvistikos, komunikacijos teorijų, kibernetikos teorinį pagrindą, tuo pačiu tai didžiąja savo dalimi - taikomoji disciplina”. Sociologai ir antropologai įvardina NLP kaip neatsiejamą “New Age” kartos judėjimo dalį, kuomet asmeninis tobulėjimas ir vidinio potencialo atskleidimas tampa vienu pagrindinių gyvenimo tikslų. Egzistuoja daugybė įvairių nuomonių apie neurolingvistinį programavimą. Vienos jų - teigiamos, paremtos begalę faktų apie tai, kaip ši disciplina efektyvina asmenybės komunikaciją. Kitos - drastiškai neigiamos, pabrėžiant NLP manipuliacines svirtis psichologiniuose bendravimo aspektuose. Tačiau kaip bebūtų - tai teikia daug naudos artimai susipažįstant su žmogaus psichologiniais ir komunikaciniais dėsningumais, tad kviečiame panerti į šias kerinčias, paslaptingas ir įkvepiančias paslaptis apie save, kitus ir efektyvią sąveiką!
KAIP DALYVAUTI? Įsijunk žemiau esantį online transliacijos įrašą, paspausk mygtuką "JOIN" esantį šio puslapio viršuje, peržiūrėk video ir sek instrukcijas, kaip atlikti praktines užduotis šioje platformoje. Sukelk visus užduočių įrodymus, kurių prašoma žemiau. Gintarė peržiūrės tavo atsakymus bei suteiks grįžtamąjį ryšį atliktoms užduotims, kurias patvirtinus gausi skaitmeninį ženkliuką, patvirtinantį užsiėmimo metu įgautus pastiprintus įgūdžius


Projektą remia ERASMUS+ programa.

Projekto partneriai:

Latvia: Young Folks Baltarusija: IT School Myfreedom Airija: Badgecraft Limited Lietuva: MADRUS Projekto koordinatorius: Atviras jaunimo centras Žalianamis (Lietuva)

Get activity badge

Get activity badge subtitle

4 žingsnis: Atskleisk emocinės įtakos paslaptis Get this badge

Kiekvienos online transliacijos metu šioje vietoje pasirodys kelios užduotys, kurias būsi kviečiamas atlikti, siekiant mokymosi procesą padaryti maksimaliai efektyvų. Galiausiai, atlikęs/us visas užduotis gausi skaitmeninį savo mokymosi pasiekimų patvirtinimą - skaitmeninį ženkliuką, kuriame bus išsamiai aprašyta, kokias žinias ir įpročius įgavai užsiėmimo metu.
You have to finish 2 tasks to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: One activity organiser
Pirmoji užduotis: Aprašyk kokią nors savo gyvenimo situaciją, kurioje esi perėjęs/usi mokymosi ciklą iš nesąmoningo nemokėjimo į nesąmoningą mokėjimą.
Task no. 2
Evidence verified by: One activity organiser
Antroji užduotis: Įvardink po TRIS santykius, kuriuose esi kiekvienoje iš šių vaidmenų pozicijų:
  1. Vaikas
  2. Suaugęs
  3. Globėjas
Task no. 3
Evidence verified by: One activity organiser
Trečioji užduotis: Aprašyk neseniai įvykusią tau įsiminusią situaciją, kurioje jutai stiprų raportą. Kokiais būdais ir raiškos formomis jis vyko?
Task no. 4
Evidence verified by: One activity organiser
Ketvirtoji užduotis: Aprašyk, kokie šio užsiėmimo metu išgirsti dalykai tau buvo įdomūs, sukėlė apmąstymų ir noro pasigilinti, patyrinėti labiau?

Badges 1

Skills

ESCO#have emotional intelligence
ESCO#neurophysiology of animals
ESCO#neuropsychology
ESCO#natural language processing
ESCO#neuropsychology
Personal development
Added to Playlist (1)
Time to complete: 1 hour 30 minutes
Share:

Used in playlists

Emocijos ir vidinis komfortas
New Dimension in Career Guidance
published
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap