Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

Self-brandingo įrankiai kuriant save

Thursday, May 14, 2020 18:30 - 20:00
Add to calendar
Join
OverviewBadges

Self-brandingo įrankiai kuriant save

Thursday, May 14, 2020 18:30 - 20:00
JoinPersonal development

Content

Marketingo evoliucija pasaulyje vyksta labai greitai. Pradinis prekių ir paslaugų įsigijimo kriterijus buvo pats poreikis ir deficitas (prisiminkime bent jau Sovietų Sąjungos laikus ir senelių pasakojimus apie milžiniškas eiles prie duonos skyriaus), vėliau pranykus deficitui atsirado kokybės ar kainos kriterijų varžybos. Dar vėliau atsirado brendo sąvoka ir žmonių skirstymas į “kastas” pagal vartojimo pasirinkimus.

Paskutinieji du marketingo strategijos vystymo evoliucijos lygmenys - asmenybės brandingas (t.y. verslai pastatyti ant charizmatiškų ir išraiškingų asmenybių gyvenimo filosofijos pagrindo ir tos filosofijos sekėjų - vartotojų) bei bendruomenių kūrimas ir būrimas aplink tas pačias asmenybės.

Šio užsiėmimo tikslas nėra skatinti jus kurti verslą paremtą jūsų asmenybe ir mokyti kaip iš to užsidirbti. Šio užsiėmimo tikslas yra pateikti asmenybės brandingo principus ir įrankius kaip dar vieną perspektyvą jums kuriant asmeninius tikslus ir reflektuojant savo pačių asmenybes, elgsenos paternus bei turimų rezultatų priežasčių ir pasekmių sąsajas.

KAIP DALYVAUTI? Spausk viršuje esantį mygtuką "JOIN" (tuomet tau atsivers užduotys, esančios žemiau) bei įsijunk transliacijos įrašo video žemiau. Kviečiu peržvelgti visą užsiėmimą ir atlikti užduotis, esančias žemiau bei registruotis į visą Online maratoną, kurį perėjus pakviesiu į individualią konsultaciją. **

Registracija į visą ONLINE maratoną (https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8630) užpildžius šią anketą: https://forms.gle/ej4THjKBv4ss2tqc6**

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Self-brandingo tiesų žinovas Get this badge

Šis skaitmeninis ženkliukas patvirtina, jog jo savininkas dalyvavo 1,5 val užsiėmime apie asmeninio brandingo principus ir aktyviai įsitraukė įveiklas, įgalinančias sąmoningai formuoti įvaizdį, pozicionuoti ir atstovauti save bei savo atstovaujamą produktą ar organizaciją.
You have to finish 2 tasks to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: One activity organiser
Įvardink sau gerai žinomą:

  1. Žinomą prekės ženklą, kurio lojalus vartotojas/a esi
  2. Asmenybę, kurio prekės arba paslaugos lojalus vartotojas/a esi
Task no. 2
Evidence verified by: One activity organiser
Aprašyk santykių pozicijos situaciją ("vaikas", "suaugęs", "globėjas"), kurioje tavęs netenkina tavo esama padėtis. Kaip ją norėtum pakeisti?
Task no. 3
Evidence verified by: One activity organiser
Suformuluok pagrindinę savo prisistatymo žinutę pagal formulę:

Vardas, pavardė + Specialybė + Veiklos sritis Skausmas + Sprendimas + Strategija

Task no. 4
Evidence verified by: One activity organiser
Aprašyk TRIS tau artimus archetipus/personažus/veikėjus/asmenybes, kurie tave žavi ir įkvepia ir paaiškink, kodėl būtent jie?
Task no. 5
Evidence verified by: One activity organiser
Ką išsineši iš savo dalyvavimo "5D ASMENINIO EFEKTYVUMO" maratone patirties?

Badges 1

Skills

ESCO#personal development
ESCO#personal development
ESCO#theories of personality
Personal development
Added to Playlist (1)
Time to complete: 1 hour 30 minutes
Share:

Used in playlists

Karjeros klubo ONLINE maratonas: 5D Asmeninis efektyvumas
VIRSMAS
published
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap