Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
Playlist
1

Karjeros klubo ONLINE maratonas: 5D Asmeninis efektyvumas

Join
OverviewBadges

Karjeros klubo ONLINE maratonas: 5D Asmeninis efektyvumas

Join

Content

Karjeros klubas iki šiol - tai buvo gyvi atvirieji nemokami susitikimai Žalianamyje, kur jau tris metus tyrinėjome pačias įvairiausias, tiesioginį ar netiesioginį ryšį su sėkminga savirealizacija karjeros srityje turinčias temas. Esama situacija pakvietė pažvelgti inovatyviai ir kūrybiškai į veiklos organizavimą, tad pristatome Jums penkių online užsiėmimų ciklą, kuris bus kaip niekad gilus, intensyvus, duriantis į dar nematytas asmenybės gelmes visais eminiais asmenybės efektyvumo klausimais.

Šį mokymosi ciklą vesiu aš, Gintarė Joteikaitė - gyvenimo stiliaus ir karjeros dizaino mentorė, vietinių ir tarptautinių jaunimo programų kūrėja. Turiu aštuonerių metų darbo patirtį visuose veiklų sektoriuose (gamybiniame, paslaugų, IT, viešajame), kartu su tuo nuolat tobulėjau įvairiose psichologijos mokslo kryptyse ir vykdžiau visuomeninę veiklą. Šiuo metu su milžinišku įkvėpimu veikiu darbo su jaunimu lauke, kurdama programas, padedančias jauniems žmonėms maksimaliai realizuoti savo vidini potencialą.

REGISTRUOKIS Į MARATONĄ IR GAUK ASMENINĘ [NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ](https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8634) !

Sudalyvavus visuose penkiuose maratono užsiėmimuose kviečiame pasirinkti vieną iš žemiau išvardintų temų individualiai sesijai su Gintare:

--- Gyvenimo stiliaus strategija . Šios sesijos metu apžvelgsime visas gyvenimo sritis, įsivertinsime ir nusimatysime pokyčių ir tobulėjimo vektorius.

--- Karjeros situacijos diagnostika ir asmeninės karjeros dizaino brėžiniai . Šios sesijos metu įsivertinsime jau turimas karjeros patirtis, dabartinę situaciją asmeninėje karjeroje bei formuosime ateities vizijas, karjeros trajektorijos bei savirealizacijos žemėlapio atžvilgiu.

Turi ketinimą atlaikyti visą maratoną ir turėti individualią sesiją su Gintare pasirinkta tema? Tuomet tuoj pat spausk viršuje esantį mygtuką "JOIN" bei užpildyk registracijos formą esančią žemiau:

https://forms.gle/ej4THjKBv4ss2tqc6

Veiklą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas

Activities to complete

Complete the following activities, earn badges and you will see your playlist progress updated
Gyvenimo gausos psichologija
Mandatory
1 hour 30 minutes
View full activity

Badges 1

Skills

ESCO#adapt to change
ESCO#develop creative ideas
ESCO#personal development
ESCO#construct individual learning plans
ESCO#adult education
ESCO#theories of personality
ESCO#perform fundraising activities
ESCO#learning technologies
ESCO#attention to detail
ESCO#tolerate stress
ESCO#refractive power
Activities: 6
Started: 37
Completed playlist: 0
Time to complete: 9 hours
Share:

Organisers

VIRSMAS
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap