Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

SKAITMENINĖ GALIA: Skaitmeninis pilietiškumas

Monday, September 7, 2020 10:00 - Sep 11, 13:00
Add to calendar
Join
OverviewBadges

SKAITMENINĖ GALIA: Skaitmeninis pilietiškumas

Monday, September 7, 2020 10:00 - Sep 11, 13:00
JoinCivic engagement

Content

Tai pirmoji mokymų savaitė jaunimo darbuotojams iš visos Lietuvos, projekto "Skaitmeninė galia", kurį finansuoja JRD prie SADM, rėmuose. Kadangi mūsų gyvenimo didžioji dalis yra veiksmai, mintys virtualioje erdvėje, tampa labai svarbu kalbėtis apie skaitmeninį pilietiškumą.

Šią mokymų savaitę paliečiamos ir nagrinėjamos temos tokios kaip privatumo sampratos kitimas ir dėl ko visi žino, ką valgiau pusryčiams bei dėl ko įkelta vienokia ar kitokia nuotrauka į socialinius tinklus įtakoja mano psichinę gerovę.

Ar kiekviena/s jaunimo darbuotoja/s dirbanti/s XX a. su jaunais žmonėmis turėtų suprasti skaitmeninio pilietiškumo svarbą?

Material

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Skaitmeninis pilietiškumas Get this badge

Šis ženkliukas patvirtina, kad dalyvavau pirmoje mokymų savaitėje "Skaitmeninis pilietiškumas, projekto "Skaitmeninė galia" rėmuose. Įgijau platesnį matymą apie socialinių tinklų ir virtualios erdvės daromą įtaką žmogaus elgesio modeliams bei susipažinau su esminiais skaitmeninio pilietiškumo sampratos aspektais.

Įgijau žinių apie taikytinus metodus bei įrankius darbe su jaunimu, kurie skatina kritinio mąstymo ugdymą bei atsakingą požiūrį į veiksmus virtualioje erdvėje.
Tasks
Task no. 1
Issued by organiser or scanning QR code
Participate in activity

Badges 1

Skills

ESCO#use logical reasoning
ESCO#engage in citizenship through digital technologies
ESCO#manage business knowledge
Civic engagement
Added to playlist (0)
Share:

Organisers

Žalianamis
Madrus
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap