Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
1

Praktinis Karjeros klubo užsiėmimas: KARJEROS VINGIAI

Saturday, September 26, 2020 14:00 - 18:00
Add to calendar
Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania
Join
OverviewBadges

Praktinis Karjeros klubo užsiėmimas: KARJEROS VINGIAI

Saturday, September 26, 2020 14:00 - 18:00
Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania
JoinPersonal development

Content

Viena svarbiausių sąlygų, siekiant vis didesnio asmeninio efektyvumo ateityje - tai nuoširdus, sąžiningas ir išsamus praeities darbo ir mokymosi patirčių išsireflektavimas ir ištyrinėjimas.

Jau trijų metų bėgyje, tiek vykdant grupines veiklas, tiek vedant individualias konsultacijas supratau, jog neskubotu tempu palydint klientą per išsamią ir įvairialypę turėtų karjeros patirčių laiko liniją atsiveria svarbiausi suvokimai apie save: tikruosius motyvus, poreikius, išmokimus ir vyravusias/ vyraujančias nuostatas.

Tuomet aš pastebėjau, jog nuosekliai išbūnant su šiais suvokimais ir nukreipus juos tinkama linkme, šios tinkamai įvardintos patirtys atveria naujas asmenybės galias, formuluotes motyvaciniuose laiškuose ir tinkamus žodžių junginius paieškų sistemose ieškant darbo. Tai įkvepė mane kurti savirefleksijos šia tema formas ir metodus.

Tad šio susitikimo metu kviečiu į praktinę kelionę, kurios metu nuosekliai deliosime savo karjeros patirčių puzlę, įsisavinant iš jos maksimumą ateities perspektyvoms.

Užsiėmimą vesiu aš, Gintarė Joteikaitė - jaunimo darbuotoja, socialinių projektų kūrėja ir karjeros mentorė. Pastaruosius dešimt savo gyvenimo metų esu skyrusi įvairiapusiam darbo rinkos sektorių tyrinėjimui ir ieškojimui formulės, kuri jaunam žmogui padėtų pasiekti finansinės gerovės taikoje su autentiška savirealizacija veikiant tai, kas nuoširdžiai džiugina ir teikia prasmę.

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Praktinis Karjeros klubo užsiėmimas: KARJEROS VINGIAI Get this badge

Šis skaitmeninis ženkliukas patvirtina, jog jo savininkas/ė dalyvavo 4 val. trukmės praktiniame užsiėmime, kurio metu gilino žinias ir įgūdžius, reikalingus efektyviai reflektuoti turimas darbo patirtis ir analizuoti savo pasirinkimus, motyvus, siekius bei mokymosi procesą. Tai sustiprino dalyvio/ės efektyvumą ir sąmoningumą ateities darbinėse patirtyse.
You have to finish 3 tasks to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: One activity organiser
Aprašyk savo būseną ir savijautą užsiėmimo pradžioje: kokiu žodžiu arba žodžių junginiu įvardintum savo dabartinį etapą savirealizacijos ir karjeros kelyje? Su kokiais iššūkiais susiduri ir kokius klausimus sprendi?
Task no. 2
Evidence verified by: One activity organiser
Atlikęs praktinę užsiėmimo užduotį peržvelk visą savo darbą dar kartą ir įvardink TRIS kertinius (reikšmingiausius) momentus tavo karjeros kelyje bei šių patirčių tau suteiktas žinias apie tave patį/pačią.
Task no. 3
Evidence verified by: One activity organiser
Kokias įžvelgi pagrindines TRIS teigiamas nuostatas, kurios padeda tau savirealizacijos ir karjeros kelyje? Kaip jos veikia tavo sprendimus, pasirinkimus ir darbą?
Task no. 4
Evidence verified by: One activity organiser
Kokias įžvelgi TRIS neigiamai (negatyviai/destruktyviai) veikiančias nuostatas, kurios trukdo tavo sėkmingam savirealizacijos ir karjeros kelyje? Kokiu būdu jos veikia tave ir tavo sprendimus?
Task no. 5
Evidence verified by: One activity organiser
Aprašyk savo būseną užsiėmimo pabaigoje: kokį pagrindinį suvokimą ar suvokimus išsineši? Kuo tai galėtų būti naudinga tavo ateičiai?

Location

Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania

Badges 1

Skills

ESCO#self-promote
ESCO#perform self-assessment
ESCO#market entry planning
ESCO#use experience map
Personal development
Added to playlist (0)
Time to complete: 4 hours
Share:

Organisers

VIRSMAS
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap