Vilnius City of Learning
AboutPlaylists All activities Login Sign up
7

Ateities gebėjimų programa "Kuriantys ateitį"

Join
OverviewBadges

Ateities gebėjimų programa "Kuriantys ateitį"

JoinPersonal development

Content

Paprasta formulė: ateitis kuriama šiandien. O koks šiandien esi tu, tave supantys žmonės ir aplinka? Jei šiuo metu tau svarbus ne tik asmeninis tobulėjimas, bet ir tave supančių bendraamžių norai, galimybės mokytis ir kurti ateitį tokią, apie kokią tyliai ar garsiai svajoja jauni žmonės, prisijunk prie ateities gebėjimų programos „Kuriantys ateitį“.

„Kuriantys ateitį“ programa paremta geriausiomis užsienio ir Lietuvos praktikomis, kaip skaitmeninės technologijos veikia mūsų gyvenimus ir kaip jas galime pritaikyti bei vystyti savo aplinkoje. Programos dalyviai ne tik atras skaitmeninius įrankius, skirtus asmeniniam tobulėjimui ar karjerai, tačiau patys kurs naujoves, kurias galės išbandyti ir pritaikyti jaunimo organizacijose, bendruomenėje, popamokinėje mokykloje, papildomose veiklose universitete, darbo aplinkoje, o gal net sukurtą sprendimą pristatyti savo miesto merui ir imtis pokyčių lyderystės!

Kas gali dalyvauti?

16–30 m. jauni žmonės iš Lietuvos ir viso pasaulio, gebantys komunikuoti lietuvių kalba (just chill – tobulos lietuvių kalbos žinios tikrai nėra privalomos). Vilniuje gyvenantys dalyviai bus kviečiami prisijungti prie gyvų susitikimų. Nesijaudink: jei esi iš kito Lietuvos miesto ar pasaulio pusės, programos organizatoriai užtikrins kokybišką ir smagų dalyvavimą nuotoliniu būdu bei padės susipažinti su netoliese gyvenančiu nauju draugu!

Programos formatas:

Trumpi (iki 2 val. trukmės) interaktyvūs užsiėmimai nuotoliniu būdu; Praktiniai (iki 4 val. trukmės) gyvi arba virtualūs užsiėmimai; Savarankiški ir komandiniai iššūkiai, atliekami besimokančio Vilniaus platformoj Komandinės užduotys, įgyvendinamos savo mieste; Individualios komandų konsultacijos su programos vadovais.

Mokymo kursų veiklos vyks keliais etapais:

Pirmasis etapas: 2020 m. rugsėjo 29 d.16:00–18:00 (Lietuvos laiku). Tema: Ateities gebėjimai „Global Youth Skills“ (Institute for the Future, JAV) Antrasis etapas: 2020 m. spalio 2 d.15:00–17:00 (Lietuvos laiku). Temos: „Innobox” inovacijų kūrimo rinkinys (Centre of Expertise for Digital Youth Work, Suomija); Didžiosios tendencijos (The Finnish Innovation Fund Sitra, Suomija) Trečiasis etapas: 2020 m. spalio 27 d.15:00–18:00 (Lietuvos laiku). Temos: Pasirinktų problemų ir inovatyvių sprendimų pristatymas, plėtojimas ir idėjos „supakavimas” pagal canvas inovacijų modelį Ketvirtasis etapas: 2020 m. spalio 29 d., 15:00–18:00 (Lietuvos laiku). Tema: Inovatyvių idėjų _pitch_’as ir įvertinimas Penktasis etapas: 2020 m. lapkričio pabaiga – gruodžio pradžia. Temos: Asmeninio tobulėjimo įsivertinimas, programos įvertinimas, tarptautinis besimokančių miestų jaunųjų ambasadorių tinklas

Kodėl verta prisijungti?

Mokysiesi pagal geriausiomis užsienio ir Lietuvos praktikomis paremtą gebėjimų programos turinį; Daugiau sužinosi apie skaitmenines technologijas; Susipažinsi su kitais jaunais žmonėmis iš Lietuvos ir pasaulio; Atversi kūrybiškumo ir inovacijų čakras Įgysi mokymuisi ir karjerai reikalingų gebėjimų; Skaitmeniniais ženkliukais papildysi savo CV; Turėsi galimybę ir įrankius keisti aplinką ir ateitį; Komandos, atlikusios pirmųjų veiklų užduotis bus apdovanotos „Innobox“ inovacijų rinkiniu, kurį atsiųsime adresais Lietuvoje; Po mokymo kursų dalyviai turės galimybę prisijungti prie tarptautinio besimokančių miestų jaunųjų ambasadorių tinklo.

Dalyvavimas programoje - nemokamas, nes programą palaiko: Europos Sąjungos programa "Erasmus+", Jaunimo reikalų departamentas prie SADM.

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Prisijungiau prie gebėjimų programos "Kuriantys ateitį" Get this badge

Šis ženkliukas patvirtina, kad aš užsiregistravau ir noriu prisijungti prie programos "Kuriantys ateitį".

„Kuriantys ateitį“ programa paremta geriausiomis užsienio ir Lietuvos praktikomis, kaip skaitmeninės technologijos veikia mūsų gyvenimus ir kaip jas galime pritaikyti bei vystyti savo aplinkoje.

Tai parodo, kad aš domiuosiu asmeniniu tobulėjimu ir karjeros galimybėmis. Aš noriu kursti naujoves, kurias galėsiu išbandyti ir pritaikyti jaunimo organizacijose, bendruomenėje, popamokinėje mokykloje, papildomose veiklose universitete, darbo aplinkoje, o gal net sukurtą sprendimą pristatyti savo miesto merui ir imtis pokyčių lyderystės!
Tasks
Task no. 1
Issued by organiser or scanning QR code
Užsiregistruoti dalyvauti programoje.

Badges 7

Skills

ESCO
#Transversal skills/competences
ESCO
#seek innovation in current practices
ESCO
#think proactively
Personal development
Added to playlist (0)
Share:

Organisers

Vilnius City of Learning
VšĮ "Nectarus"
Network of Cities and Regions of Learning
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap