Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
Jausminio intelekto lavinimas

Jausminio intelekto lavinimas

Atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, vykstančios Žalianamyje kartą per mėnesį yra skirtos tiems, kas nori pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas. Viskas priklauso nuo mūsų savijautos - karjera, santykiai, socialiniai įgūdžiai, motyvacija, sėkmė ir laimės pojūtis – jausmai lemia daug, todėl šios dirbtuvės padės dalyviams tapti sėkmingesniais visose gyvenimo srityse.

Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, išnagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį, praktikuosimės jausmų ir emocijų suvokimo bei valdymo praktikas. Dirbtuvės sukonstruotos taip, kad grupės dalyviai jaustųsi komfortiškai, saugiai ir galėtų visą savo dėmesį skirti mokymosi procesui, o dirbtuvių nuotaika būtų smagi ir įtraukianti.

Stebėk Žalianamio puslapio kalendorių: https://www.facebook.com/Zalianamis/ bei sudalyvauk artimiausiame Jausminio intelekto lavinimo susitikime!
Tasks
Task no. 1
Issued by organiser or scanning QR code
Dalyvauti veikloje
Login and start mission

Activity

Jausminio intelekto lavinimas

Issuer

VIRSMAS
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap