About
Playlists
Sign up
Kuriantys ateitį. Svarbūs gebėjimai.

Kuriantys ateitį. Svarbūs gebėjimai.

Šis ženkliukas išduodamas žmonėms, kurie pasirinkto ir apmąstė jiems svarbiausius gebėjimus ateičiai.

„Institute for Future“ prognozuoja, kad mūsų ateities mokymosi ir darbo keliai bus grindžiami gebėjimais penkiose pagrindinėse srityse. Kai kurie iš jų jums bus svarbesni nei kiti, tačiau visi jie bus mūsų ateities dalimi.

ŽINOMUMO - gebėjimai kurti savo reputaciją ir asmenybę; TECHNOLOGIJŲ - gebėjimai valdyti, kurti ir modeliuoti mūsų sudėtingą pasaulį pasitelkus technologijas; KOMANDOS - gebėjimai veikti startuoliuose, bendruomenėse ir tinkluose; PRASMĖS KŪRIMO - gebėjimai prasmingai kurti istorijas, planuoti veiksmus ir mąstyti ekosistemų lygmeniu; TĘSTINUMO - gebėjimai rūpintis, dalytis ir tobulinti žmogiškas savybes.

Šio ženkliuko turėtojai pasirinko ir apmąstė , kokie ateities gebėjimai atrodo įdomiausi, svarbiausi ar labiausiai įkvepiantys jų ateičiai.
You have to finish 1 task to get the badge
Tasks
Task no.1
Evidence verified by: one activity organiser
Kokios priežastys lemia jums svarbiausių ateities gebėjimų pasirinkimą? Kuriose gebėjimų srityse norite tobulėti? Kodėl? Jei norite, įkelkite savo pasirinkimus (pvz., nufotografuotą pasirinktų gebėjimų sąrašą).
Login and start quest
Task no.2
Evidence verified by: one activity organiser
Kaip pasirinktų jūsų bendraamžiai? Kurių gebėjimų trūksta jūsų bendraamžiams?
Login and start quest
Task no.3
Evidence verified by: one activity organiser
Kur savo mieste galite įgyti ateities gebėjimų ir juos tobulinti? Ko trūksta jūsų mieste norintiems ugdyti ateičiai reikalingus gebėjimus?
Login and start quest

Activities

Kuriantys ateitį. Svarbūs gebėjimai.
Kuriantys ateitį. Ateities gebėjimai.
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists