Vilnius City of Learning
About
Playlists
Sign up
Mokymų programa „Edukacinių žaidimų dizaino metodikos taikymas darbe su jaunais žmonėmis“

Mokymų programa „Edukacinių žaidimų dizaino metodikos taikymas darbe su jaunais žmonėmis“

Šis ženkliukas patvirtina, jog gavėjas domisi savo asmeninio tobulėjimo ir mokymosi galimybėmis ir dalyvavo mokymų programoje „Edukacinių žaidimų dizaino metodikos taikymas darbe su jaunais žmonėmis“, kuri skirta jaunimo darbuotojams, neformalaus ugdymo mokymų vadovams ir ugdytojams (2021 m. gruodžio 1 - 5 dienomis, 30 kontaktinių valandų).
Mokymų tikslas - stiprinti jaunimo darbuotojų, neformalaus ugdymo mokymų vadovų bei ugdytojų kompetencijas naudoti žaidimų dizaino metodiką siekiant stiprinti jaunų žmonių dalyvavimą ir įtraukimą.
Mokymų programos metu buvo naudojama edukacinių žaidimų dizaino metodika, kuri yra įtraukianti ir patraukli ne tik jauniems žmonėms, bet ir su jais dirbantiems profesionalams.
Dalyviai turėjo galimybę patirti multifunkcinį mokymąsi (gyvi susitikimai, savarankiškas darbas, skaitmeniniai ir neskaitmeniniai mokymosi įrankiai, praktinis taikymas, darbas grupėje, konsultavimas) kuris padės atrasti geriausią būdą, kaip įsisavinti mokymų medžiagą ir taikyti išmokimus savo darbe.
Tasks
Task no.1
Issued by organiser or scanning QR code
Dalyvauti mokymo kursuose. Gavę ženkliuką, gali papildomai pridėti mokymosi įrodymus, pvz. išmokimų refleksiją, mokymosi veiklų nuotraukas, nuorodas į mokymosi turinį ar medžiagą.
Login and start quest

Tags

#metodai
#asmeninis tobulėjimas
#neformalus ugdymas
ESCO
#Transversal skills/competences
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap