Home
Vilnius City of Learning
Discover learning experiences in your area and get recognition with digital Open Badges.
Sign UpLogin
OverviewBadges
Creativity and design

Kūrybiniai tyrinėjimai: Mano gyvenimas

Tuesday, September 25, 2018 08:00 - 11:00
Add to calendar
Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania

About

Pabūkite savo Gyvenimo stebėtoju, pažiūrėkite į jį pro rakto skylutę… O jei į jį pažiūrėtų kitas, ar pamatytų tokį patį, kokį matote jūs?

Kūrybiniai tyrinėjimai- tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė - sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Location

Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania
Creativity and design
Badgecraft
Badgecraft runs a web infrastructure for Cities and Regions of Learning. The European consortium developments this platform with the co-funding of the European Union's programme Erasmus+
Platform
Signup for updates
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesMap
We use cookies to ensure you get the best experience of using this site. Visit Privacy policy to find out how we use cookies.