Home
Vilnius City of Learning
Discover learning experiences in your area and get recognition with digital Open Badges.
Sign UpLogin
OverviewBadges
International and Intercultural

Savanorystė su Europos Solidarumo Korpusu

Thursday, January 10, 2019 14:19
Add to calendar
Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania

About

Sveiki jaunimas!
Keičiasi tvarka Europos Sąjungoje, ir nuo šiol tarptautinė savanorystė vyks nebe per Erasmus +, o per naują sistemą vardu “Europos Solidarumo Korpusas”. Kviečiame visą jaunimą nuo 18-30 metų prisijungti prie mūsų pristatymo apie naują sistemą per kurią galėsite ir toliau savanoriauti. ;)

Pristatymo metu sužinosite apie Europos Solidarumo Korpuso vertybes ir tikslus, apie naują internetinį portalą, kaip jame užsiregistruoti ir svarbiausia- pristatysime žinomas partnerines jaunimo organizacijas kurios jau pasiruošusios priimti savanorius!

Turėsite galimybę išmokti ne tik apie šią naują sistemą, tačiau pamatysite net ir jaunimo organizacijų įvairovę užsienyje kurios dirba ne tik su jaunimu turinčiu mažiau galimybių, bet ir su aplinkosauga, brazilijos kultūra, anglų kalbos mokymu, pabėgeliais, sporto vadyba, gyvūnų prieglaudomis, sveikatingumu, eko-turizmu ir daugiau.

Pasikvieskite bendraminčius ir žengkite pirmą žingsnį link savo galimos ateities: savanoryste!

Location

Antakalnio g. 84A, Vilnius 10204, Lithuania

Badges 1

International and Intercultural
Badgecraft
Badgecraft runs a web infrastructure for Cities and Regions of Learning. The European consortium developments this platform with the co-funding of the European Union's programme Erasmus+
Platform
Signup for updates
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesMap
We use cookies to ensure you get the best experience of using this site. Visit Privacy policy to find out how we use cookies.