Home
Vilnius City of Learning
Discover learning experiences in your area and get recognition with digital Open Badges.
Sign UpLogin
OverviewBadges
Technology and computers

Kibernetinio saugumo hakatonas

Friday, May 10, 2019 09:00 - May 11, 19:00
Add to calendar
S. Daukanto a. 2, Vilnius 01120, Lithuania

About

Kibernetinio saugumo sprendimai priklauso jaunuoliams.

2019 nebe užtenka prie slaptažodžio prirašyti “123”, kad jaustumeisi saugus skaitmeninėje erdvėje. Didėjant kibernetinių atakų skaičiui ir sudėtingumui, kiekvienam iš mūsų yra svarbu apsaugoti savo duomenys. Vis daugiau įmonių ir institucijų bando tikslingai užtikrinti savo ir savo klientų duomenų saugumą, o mes į pagalbą kviečiamės moksleivius. Moksleiviai kurs projektus: programas, prototipus, sistemas, kurių pagalba būtų galima kovoti su kibernetinių atakų gausa, patys naudodamiesi programavimo kalbomis, grafiniu dizainu, pasitelkdami atvirus duomenis, internetą, kūrybiškumą ir logiką.

DALYVIAI
Į renginį gali registruotis tiek komandos (registruoja komandos lyderis), tiek pavieniai asmenys, kurie vėliau prisijungs prie komandų. Maksimalus žmonių kiekis komandoje - 5, minimalus - 3.

PRE-EVENT SUSITIKIMAS (numatoma data 05.09): vakaras prieš hakatoną, skirtas susipažinti su kitais renginio dalyviais, priprasti prie aplinkos, smagiai praleisti laiką.

HAKATONAS (numatoma data 05.10-11): idėjų vystymas, konsultavimasis su mentoriais, pranešimai apie kibernetinį saugumą, projektų pristatymai ir apdovanojimai.

Location

S. Daukanto a. 2, Vilnius 01120, Lithuania

Skills

Badges 2

Technology and computers
Badgecraft
Badgecraft runs a web infrastructure for Cities and Regions of Learning. The European consortium developments this platform with the co-funding of the European Union's programme Erasmus+
Platform
Signup for updates
Change to other language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesMap
We use cookies to ensure you get the best experience of using this site. Visit Privacy policy to find out how we use cookies.