Vilnius City of Learning
Playlist All activities Login Sign up
Playlist
1

Vinyasa Flow Yoga

Join
OverviewBadges

Vinyasa Flow Yoga

Join

Content

Vinyasa Flow Joga - tai judėjimas sujungtas su kvėpavimu, tai yra energijos tekėjimas per mūsų fizinį ir bioenergetinį kūną. Kiekviena jogos poza įkūniją skirtingą energija ir padeda mums įeiti į tam tikrą būseną per fizinį kūną. Šią jogą vedu su muzika nes tai pažadina vandens elementą mumyse ir padeda atverti energetinį srautą per mūsų visas čakras. Su kiekvienu įkvėpimu ir iškvėpimu - vienas judesys. Fizinių asanų praktika padeda mums įsižeminti, pajusti stiprų ryšį su žeme ir su savo kūnu per šaknies čakrą - Muladharą. Aš vadinu tai judėjimo meditacija, nes padeda atsiriboti nuo visų minčių, sugrįžti į savo kūno pojučius, susitelkti į savo kvėpavimą ir tiesiog...tekėti.

Priminimas: Turime 12 papildomų jogos kilimėlių, jeigu kas neturite, tačiau skatiname jus nešiotis savo asmeninius kilimėlius!

MAXIMALUS ŽMONIŲ SKAIČIUS: 22. Tad kviečiame ateiti bent 10-15 min prieš praktikos pradžią, užsiimti vietą, ramiai persirengti ir nusiraminti. ♥

Activities to complete

Complete the following activities, earn badges and you will see your playlist progress updated
Vinyasa Flow Yoga
Mandatory
1 hour 30 minutes
View full activity

Badges 1

Skills

ESCO#be in touch with your body
ESCO#body language
ESCO#personal development
Activities: 4
Started: 3
Completed playlist: 0
Time to complete: 6 hours
Share:

Organisers

Žalianamis
Badgecraft
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistMap