About
Playlists
Sign up
11

Kuriantys ateitį. Kūrybiškumas

Join
OverviewBadgesEndorsements

Kuriantys ateitį. Kūrybiškumas

Join

Content

Apie kūrybiškumo galią žino kiekvienas. Tai yra vienas iš esminių gebėjimų sėkmingai ateities asmenybei, kurios geidžia kiekvienas darbdavys, klientas, darbinės komandos, draugų ratas, šeimos stalas ir hobių sąrašas.Apie kūrybiškumo svarbą šiuolaikiniame pasaulyje yra prirašytą galybė mokslinių straipsnių, atlikta dvi galybės tyrimų, studijų, prikurta per daug podkastų ir kelioliką stiprių dokumentikų.
Ar kūrybiškumas išgelbės Pasaulį?.. Greičiausiai, kad taip.
Bet grįžkime prie tikslo, dėl kurio susidomėjote kūrybiškumu.Suprasdami, kaip svarbu nuolat lavinti kūrybiškumo įgūdžius - sukūrėme šį grojaraštį, kuris padės pažadinti ir išbandyti jūsų kūrybiškumo galias.
Grojaraštis paremtas “Innobox” metodiniu rinkiniu.
Kūrybiškumo gebėjimus kviečiame lavinti atliekant tam skirtus “apšilimo” pratimus.
Kam reikalingi „apšilimo“ pratimai?Pratimų tikslas – „apšildyti“ protą ir smegenis. Jei pradėsite mąstyti neapšilę, jūsų idėjos gali būti per daug pažįstamos ir nuobodžios. Iš tikrųjų geriausios idėjos kartais gimsta iš beprotiškų minčių iš kurių galima sukurti kažką unikalaus. Taip kaip šokėjai, aktoriai ir sportininkai apšilinėja raumenis prieš išeidami į sceną ar aikštę, taip mes apšilinėsime kūrybiškumo “raumenį” prieš pradedant kurti.
Vieni žmonės klausosi muzikos, norėdami aktyvuoti kūrybinį mąstymą, kiti pirmenybę teikia kitokiai kultūrinei raiškos formai, o dar kiti kūrybiškumą žadina būdami gamtoje. Koks kūrybiškumo žadinimo būdas tinkamiausias jums - sužinosite atlikę šiuos pratimus.
Ką galima nuveikti su kūrybiškumo pratimais?Kviečiame jus išbandyti kelias įvairiapusiškas veiklas, kurios įkvėps kūrybiškai mąstyti, girdėti, matyti ir veikti.Rekomenduojame į visus šiuos pratimus žvelgti atvirai ir juos atlikti drąsiai.Pratimų tikslas – nukreipti jus nuo įprastinio mąstymo prie kūrybinio.Šias veiklas galite atlikti individualiai arba su savo komanda.
"Lietuvišką „Innobox“ versiją parengė ir išleido VšĮ “Nectarus” (nectarus.lt), vykdydami projektą, kurį finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Europos Sąjungos programa „Erasmus+”

Activities to complete

Complete the following activities, earn badges and you will see your playlist progress updated
Kuriantys ateitį. Kūrybiškumo pratimas "kitokia paskirtis"
Mandatory
10 minutes
View full activity

Skills

ESCO
#dirbti komandoje
ESCO
#work as a team
ESCO
#think creatively
ESCO
#develop creative ideas
ESCO
#stimulate creative processes
ESCO
#think creatively
ESCO
#creatively use digital technologies
ESCO
#stimulate creative processes
Activities: 10
Started: 51
Completed playlist: 25
Time to complete: 3 hours
Share:

Organisers

Vilnius City of Learning
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists