About
Playlists
Sign up
1

Kuriantys ateitį. Prototipas

Join
OverviewBadges

Kuriantys ateitį. Prototipas

Join

Content

Kuriant naują paslaugą, metodą ar produktą, labai svarbu turėti prototipą, kurį būtų galima išbandyti su potencialiais naudotojais. Paprastai produktas ir toliau vystomas kuriant prototipą, tačiau kur kas svarbiau yra gauti atsiliepimų apie pačią koncepciją. Prototipas turėtų būti grindžiamas prielaida, kad jūs galite sužinoti apie vartotojo patirtį ir gauti grįžtamąjį ryšį.

Jums reikės: Priklausomai nuo idėjos, jums gali reikėti spalvoto popieriaus kortelių, lipnios juostos, flomasterių, didelio popieriaus lapo arba kompiuterio/telefono, žirklių, spalvotų vielučių, LEGO kaladėlių, plastilino.
Užduotis:
  • Pagaminkite prototipą taip, kad tikslinės grupės atstovui, kuris gali išbandyti produkto savybes, būtų aiškiai matoma produkto naudojimo patirtis.
  • Jei jūsų idėja yra programėlė, galite pasidaryti prototipą arba nupiešti ir iškirpti ją iš popieriaus. Svarbu turėti kuo konkretesnį prototipą.
  • Jei jūsų idėja yra pagalbos tarnyba (angl. service desk), pagaminkite iš kartono stalą. Konkretesnis prototipas leidžia pasisemti konkretesnių idėjų plėtojimui ir gauti konkretesnių atsiliepimų.
  • Jei jūsų idėja yra programėlė, internete rasite daug patarimų, kaip sukurti prototipą.

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Prototipo kūrėjo ženkliukas Get this badge

Šio ženkliuko gavėjas/-a atliko užduotį, kurios metu kūrė savo idėjos prototipą pasitelkdamas/-a įvairias priemones (apčiuopiamas arba virtualias). Sukurtas idėjos prototipas leidžia pasisemti konkretesnių idėjų plėtojimui ir gauti konkretesnių atsiliepimų (grįžtamąjį ryšį) iš kitų.

You have to finish all tasks to get the badge
Tasks
Task no.1
Evidence verified by: one activity organiser
Užrašykite savo atsakymą: Kaip sekėsi kurti savo idėjos prototipą? Kokias priemones naudojote?
Task no.2
Evidence verified by: one activity organiser
Įkelkite savo prototipo įrodymą (foto).

Badges
1

Skills

ESCO
#Prototyping development
Career and job readiness
Added to playlist (1)
Share:

Organisers

Vilnius City of Learning
VšĮ "Nectarus"

Used in playlists

Kuriantys ateitį. SPRENDIMO PATEIKIMAS
Vilnius City of Learning
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists