About
Playlists
Sign up
7

"Innobox" mokymai apie skaitmenines inovacijas darbe su jaunimu

Join
OverviewBadgesEndorsements

"Innobox" mokymai apie skaitmenines inovacijas darbe su jaunimu

Join

Content

Ateičiai reikia ruoštis dabar. „Nectarus” komanda kviečia prisijungti dirbančius ar savanoriaujančius mokymosi, karjeros ar pilietiškumo veiklose prie virtualių mokymo kursų „Kuriantys ateitį“.
Apie ką šie mokymai?
„Kuriantys ateitį“ programa tau leis praktiškai kurti naujoves, naudojant „Innobox“ metodinį rinkinį. Šią priemonę sukūrė Suomijoje veikiantis skaitmeninio darbo su jaunimu ekspertų centras „Verke“.
Ypatingą dėmesį skirsime supratimui, kaip skaitmeninės technologijos veikia mūsų gyvenimus ir kaip jas galime pritaikyti savo veikloje. Mokymų dalyviai ne tik atras skaitmeninius įrankius, skirtus asmeniniam tobulėjimui ar karjerai, tačiau patys kurs naujoves, kurias galės išbandyti ir pritaikyti jaunimo organizacijose, bendruomenėje, popamokinėje mokykloje, papildomose veiklose universitete, darbo aplinkoje, o gal net sukurtą sprendimą pristatyti savo miesto merui ir imtis pokyčių lyderystės!
Kas gali dalyvauti?
• 16–30 m. jauni žmonės, savanoriaujantys ir norintys keisti savo ir bendraamžių aplinką; • jaunimo darbuotojai, mentoriai, neformalūs ugdytojai; • mokymai skirti Vilniuje veikiantiems žmonėms.
Programos formatas:
• Trumpi (iki 2 val. trukmės) interaktyvūs užsiėmimai nuotoliniu būdu; • Savarankiški ir komandiniai iššūkiai, atliekami besimokančio Vilniaus platformoje; • Komandinės užduotys, įgyvendinamos savo organizacijos veikloje; • Individualios komandų konsultacijos su programos vadovais.
Sėkmingai įpusėję mokymo kursus paštu gaus „Innobox“ metodinį rinkinį, kuriame bus įvairios priemonės naujovių kūrimui ir planavimui.
Mokymo kursų veiklos vyks keliais etapais: Pirmieji mokymai: 2020 m. lapkričio 25 d. 15–17 val.Temos: „Innobox” naujovių kūrimo rinkinys. Besikeičiantis pasaulis – kaip skaitmeninimas veikia mūsų gyvenimus, darbą ir visuomenes. Antrieji mokymai: 2020 m. lapkričio 27 d. 15–17 val.Temos: Kūrybiškumas pokyčių lyderystėje, jaunimo iššūkių paieška Tretieji mokymai: 2020 m. lapkričio 30 d. 15–17 va.lTema: Inovatyvių sprendimų paieška Ketvirtieji mokymai: 2020 m. gruodžio 3 d., 15–17 val.Tema: Inovatyvių sprendimų plėtojimas Penktieji mokymai: 2020 m. gruodžio 9 d., 15–17 val.Temos: Sprendimų pristatymai, asmeninio tobulėjimo įsivertinimas, programos įvertinimas, tarptautinis besimokančių miestų tinklasPrieš virtualius mokymų užsiėmimus dalyviai gaus surinktą medžiagą savarankiškam mokymuisi. Po virtualių užsiėmimų dalyviai turės atlikti praktines užduotis darbe su jaunimu bei galės dalyvauti individualiose ar komandinėse konsultacijose.Bendra mokymo kursų trukmė – 40 val. Dalyvavę visuose mokymo veiklos gaus kvalifikaciją pripažįstantį sertifikatą. Dalyvavimas mokymo kursuose nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas.
Dėl papildomos informacijos kreiptis į info@nectarus.lt
Mus palaiko ir finansuoja: ES programa „Erasmus+”, Jaunimo reikalų departamentas prie SADM ir Vilniaus m. savivaldybė.

Get activity badge

Prisijungiau prie ateities gebėjimų programos "Kuriantys ateitį" Get this badge

Badge informationEndorsements
Šis ženkliukas patvirtina, kad aš užsiregistravau ir noriu prisijungti prie programos "Kuriantys ateitį".  „Kuriantys ateitį“ programa paremta geriausiomis užsienio ir Lietuvos praktikomis, kaip skaitmeninės technologijos veikia mūsų gyvenimus ir kaip jas galime pritaikyti bei vystyti savo aplinkoje.  Tai parodo, kad aš domiuosiu asmeniniu tobulėjimu ir karjeros galimybėmis. Aš noriu kurti naujoves, kurias galėsiu išbandyti ir pritaikyti jaunimo organizacijose, bendruomenėje, papildomose veiklose mokykloje, universitete, darbo aplinkoje, o gal net sukurtą sprendimą pristatyti savo miesto merui ir imtis pokyčių lyderystės.
Tasks
Task no.1
Issued by organiser or scanning QR code
Užsiregistruoti dalyvauti mokymuose.

Skills

ESCO
#Transversal skills/competences
ESCO
#seek innovation in current practices
ESCO
#think proactively
Personal development
Added to playlist (0)
Share:

Organisers

Vilnius City of Learning
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists