Vilnius City of Learning
About
Playlists
Sign up
1

Visa tiesa apie darbo rinką, kurios nežino jauni žmonės

Join
OverviewBadges

Visa tiesa apie darbo rinką, kurios nežino jauni žmonės

Join

Content


Saulius Vanagas VoodooSales ir LoveJob.lt veiklų įkūrėjas, verslo konsultantas savo pranešime kalba apie lūkesčių skirtumus tarp žengiančių į darbo rinką darbuotojų ir darbdavių.

Ne paslaptis, kad rinkoje situacija tokia, jog darbuotojų trūkumas ganėtinai didelis. Tačiau darbuotojai, žengiantys į darbo rinką jau iš kart po studijų tikisi, kad uždirbs 1000 ir daugiau į rankas per mėnesį ir dirbs laisvu grafiku, iš namų po kelias valandas per dieną, bei darbą keis kas pusmetį ar net dažniau. Kai tuo tarpu darbdaviai tikisi atsakingų ir lojalių darbuotojų, kuriuos turės “užsiauginti", suteikdami jiems praktines žinias ir patirtį ir pasiruošę mokėti kur kas mažiau kol ta patirtis kaupiama, nes tokie darbuotojai tik prisijungę nekuria vertės (arba kuria ją minimalią) jau nekalbant apie kitus norus kurie nelabai atitinka realybės.
Ar galime to išvengti ir kaip? Kiek tam įtakos turi švietimo sistema ir jos darbuotojai?
Saulius VanagasGet activity badge

Get activity badge subtitle

Darbdavių poreikių žinovas Get this badge

Šis ženklelis patvirtina, kad jo savininkas yra išklausęs pranešimą apie šiuolaikinio darbdavio poreikius bei lūkesčių skirtumus tarp žengiančio į darbo rinką darbuotojo ir darbdavio.


Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: one activity organiser
Pasidalinkite, kokių naujų veiksmų ketinate imtis savo kasdieniniame darbe, pasisėmus įžvalgų iš Sauliaus Vanago pranešimo?

Badges
1

Skills

ESCO
#prepare for job interview
Career and job readiness
Added to playlist (1)
Time to complete: 30 minutes
Share:

Organisers

New Dimension in Career Guidance

Used in playlists

Sisteminis žvilgsnis ir tęstinumas kelyje link kokybės ugdant karjerai
New Dimension in Career Guidance
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap