Content
Reikalavimai, ne rekomendacijos*
B.1 Užtikrinti, kad žmonės būtų geriau informuoti apie tvaraus gyvenimo būdo naudą, suteikiant jiems galimybę būti planetos gynėjais, saugotojais ir kovotojais už ją.
B.2 Turi būti reikalaujama, kad įmonės prieinamu formatu skelbtų tikslius, standartizuotus duomenis apie savo keliamą taršą. Šis procesas turi būti reguliuojamas nepriklausomai. Žmonėms turėtų būti sudaryta galimybė remiantis tokiais duomenimis daryti įmonėms spaudimą.
B.3 Užtikrinti, kad jaunuoliai būtų geriau informuoti apie problemas, kad jie galėtų aktyviai dalyvauti priimant sprendimus klausimais, turinčiais įtakos jų ateičiai. Tai turėtų apimti tokias temas kaip žiedinė ekonomika, visuomenės informuotumas, išteklių gavyba, vartotojų praktika ir transportas.
B.4 Vyriausybės turėtų nedelsdamos imtis veiksmų dėl praktinių ir išsprendžiamų dalykų, įskaitant politikos ir praktikos įgyvendinimą, tokiose srityse kaip:
- hidroponinis žemės ūkis;
- tausioji žvejyba;
- pakartotinio naudojimo ir atstatymo metodai;
- transporto lėšų skyrimas tik švariam viešajam transportui;
- lėšų nukreipimas iš stambiojo verslo mažesniems vietos ir tvariems projektams bei įmonėms.
-
Susipažinkite su TVARUMO politikos rekomendacijomis, išsirinkite 1-2, kurios jūsų bendruomenei /aplinkai yra svarbiausios, jeigu turite galimybę - padiskutuokite su savo kolega, komanda ar bendruomene apie šių rekomendacijų įgyvendinimą.
Atsakykite skaitmeninio ženkliuko klausimus ir papildykite savo pasiekimų ženkliukų kolekciją.
*Forumo dalyviai tvirtai pasisakė, kad tvarumas nėra pasirinkimas, o į(si)pareigojimas.