Šis sertifikatas išduodamas projekto Kodas GŽR - 2021 jaunimo programos dalyviams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, kurį organizavo Anglijos lietuvių vaikų vasaros stovykla „Gintarėliai“ drauge su Lithuanian Community of South Coast bei Lituanistine ugdymo studija „Jūra“.
Programą sudarė skirtingi etapai, kurių metu virtualiuose susitikimuose dalyviai nagrinėjo savo kultūrinį paveldą, gamtos svarbą žmogui ir žmogaus naudą arba žalą gamtai, tobulino socialinius įgūdžius, stiprino lyderystės, atsakomybės, kritinio mąstymo gebėjimus bei gamtosaugos įgūdžius. Projekto dalyviams ženkliukai buvo skiriami už savaitinius susitikimus (10 susitikimų), žygį ir finalines užduotis.
Pirmojo ciklo metu susitikimuose projekto svečiai - etnologai, istorikai, gamtos fotografas - supažindino su Lietuvoje esančiomis UNESCO saugomomis vietovėmis, papasakojo apie jų svarbą pasauliniame kontekste, pateikė naujų ir įdomių faktų apie lankytinas Lietuvos vietas. Antrojo ciklo metu projekto dalyviai susitiko su Lietuvos keliautojais, kurie pasidalino savo nuotykiais ir patirtimi keliaujant po pasaulį neįpratais, dažnai pavojingais būdais, taip pat susitikikome su tolimų kraštų pasaulio lietuviais. Trečiajame susitikimų cikle dėmesys buvp skiriamas projekto dalyvių socialinės atsakomybės ugdymui ir stiprinimui, o įgytas žinias dalyviai išmėgino 10 km žygyje, kurį galėjo įveikti savo pasirinktoje vietovėje.
Dalyviai, išklausę susitikimuose dėstytą medžiagą bei atlikę moderatorių parengtas refleksines užduotis, taip pat įveikę žygį, įgijo John Muir award sertifikatą, suteiksiantį pridėtinės vertės stojant į aukštąsias mokyklas UK bei svariai prisidėsiantį prie CV kūrimo.
Atividades para concluir
Complete as seguintes atividades, ganhe medalhas e verá o progresso da sua playlist atualizado
Paskutiniajame susitikime Kodas GŽR-2021 dalyviai turės galimybę susitikti su South Downs nacionalinio parko atstovais Daniel Greenwood ir sveikatingumo specialiste Kate Drake, kurie pristatys programą "Mikro savanoriavimas."
Antrasis kalbėtojas - Giedrius Bučas, projekto “Už švarią Lietuvą” atstovas, supažindins su idėja " Socialinė atsakomybė - mano didysis “Aš”.
At this meeting, the speakers from South Down national park introduced the participants to the term micro-volunteering, the participants learned about new ways to protect nature, as well as they 've been introduced to the social initiative "For a Clean Lithuania".
Šiame susitikime pranešėjai iš South Down national park dalyvius supažindino su mikrosavanoriavomo termimu, dalyviai sužinojo naujų būdų ir metodų kaip saugoti gamtą, taip pat susipažino so socialine iniciatyva "Už švarią Lietuvą"
Tarefas
Tarefa n.º 1
Evidência verificada por: um organizador de atividades
Kokią teigiamą ir neigiamą įtaką žmogus daro gamtai?
What influence (positive and negative) human does for nature?
Competências
ESCO
#socialinė komunikacija
ESCO
#liderar uma equipa
ESCO
#princípios do trabalho em equipa
ESCO
#comunicação
ESCO
#vida selvagem
ESCO
#be friendly to travellers
ESCO
#corporate citizenship
ESCO
#practice sports
ESCO
#personalise travel holidays
ESCO
#educar para a natureza
ESCO
#demonstrar persistência
ESCO
#memorizar informações
ESCO
#sporting activities
ESCO
#ecologia
ESCO
#the study of birds
ESCO
#create legends
ESCO
#dirbti komandoje
ESCO
#história
ESCO
#comunicar com o público-alvo
ESCO
#tomar decisões
ESCO
#self-reflection
ESCO
#fisheries
ESCO
#princípios ecológicos
ESCO
#environmental science, environmental protection
ESCO
#inspirar entusiasmo pela natureza
ESCO
#interação social
ESCO
#implications of urban pollution
ESCO
#conservar os recursos naturais
ESCO
#monitor nature conservations
Atividades: 10
Iniciado em: 43
Playlist concluída em: 8
Tempo para completar: 20 horas
Compartilhar:
Organizadores
Youth camp "Gintarėliai"
A Badgecraft é a anfitriã desta plataforma e desenvolve-a em conjunto com as principais organizações educativas. O programa Erasmus+ da União Europeia concedeu um cofinanciamento para a construção da primeira versão desta plataforma. Contacto: support@badgecraft.eu.