About
Playlists
Sign up
8

Kuriantys ateitį. Iššūkiai ir sprendimai

Join
OverviewBadgesEndorsements

Kuriantys ateitį. Iššūkiai ir sprendimai

Join

Content

Geriausios idėjos nebūtinai yra kažkas naujo – tai gali būti senų dalykų darymas kitaip. Kalbant apie naujoves, labai svarbu sugebėti pažvelgti į dalykus iš kitos perspektyvos ir nagrinėti senas idėjas bei metodus be jokio išankstinio nusistatymo.
Atliekant šio grojaraščio užduotis pagrindinis dėmesys bus skiriamas mąstymui apie tai, kaip padaryti kažką kitaip arba kaip pažvelgti iš naujos perspektyvos į seną dalyką. Vien tik pratimai nebūtinai padės sukurti tobulą idėją, tačiau jais siekiama nukreipti jūsų mąstymą teisinga linkme.
Grojaraštyje “Kuriantys ateitį: Besikeičiantis pasaulis” pažvelgėme į jūsų organizaciją ir svarbiausius tikslus. Trumpam grįžkite prie savo refleksijų užrašų (užduočių knygoje: 1–3 užduotys) ir prisiminkite pagrindinius aspektus.Šio grojaraščio veiklose apmąstysime problemas ir iššūkius, su kuriais susiduriama dirbant su jaunimu.Pagrindinis tikslas – nustatyti dalykus, kurie neveikia, ir sugalvoti jiems sprendimus. Taip pat pažvelgsime į iššūkius, su kuriais jaunimas susiduria savo gyvenimuose. Abiem atvejais tai gali būti ir mažos, ir didelės problemos.Geriausios idėjos dažnai kyla tada, kai norima išspręsti problemą. Problemų svarstymas yra atvirkštinės inovacijos forma. Idėjų ir naujovių nereikia kurti nuo nulio. Kai į viską žiūrima iš problemų sprendimo perspektyvos, dalis naujovių kūrimo proceso jau yra padaryta. Problema diktuoja tikslą, o naujovių kūrimas yra kelias link to tikslo (sprendimas).
Grojaraštis paremtas “Innobox” metodiniu rinkiniu.
Lietuvišką „Innobox“ versiją parengė ir išleido VšĮ “Nectarus” (nectarus.lt), vykdydami projektą, kurį finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Europos Sąjungos programa „Erasmus+”.

Activities to complete

Complete the following activities, earn badges and you will see your playlist progress updated
Kuriantys ateitį. Permainų siekimas
Mandatory
20 minutes
View full activity

Skills

ESCO
#address problems critically
ESCO
#enrich the key idea
ESCO
#create solutions to problems
ESCO
#work as a team
ESCO
#analyse issues
ESCO
#develop work plans to solve problems
ESCO
#think creatively
ESCO
#develop work plans to solve problems
ESCO
#think creatively
ESCO
#attitudes and values
ESCO
#create solutions to problems
Activities: 7
Started: 47
Completed playlist: 27
Time to complete: 2 hours 30 minutes
Share:

Organisers

Vilnius City of Learning
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists