Vilnius City of Learning
AboutPlaylists All activities Login Sign up
1

2. Kaip veikla tampa finansiniu šaltiniu?

Join
OverviewBadges

2. Kaip veikla tampa finansiniu šaltiniu?

Join

Content

Kaip galime pastebėti gilindamies į pinigų istoriją, jie niekuomet patys savaime nebuvo tikslas ir vertybė, tik tarpinė jungiamoji grandis, skirta mainams palengvinti.

Kiekvienas žmogus, šeima ar bendruomenė būrėsi aplink tam tikrą agrarinę ar kitokią veiklą ir, turėdami kuriamų produktų gausą, dalijosi ja su kitais, taip galėdami mainais įsigyti kitų reikalingų dalykų. Tačiau ilgainiui ėmė kilti istoriniai įvykiai, per kuriuos vienaip ar kitaip buvo spekuliuojama padėti turėjusia pinigine sistema, ir materialinė gerovė tapo nuolatinį stresą ir baimę didžiajai daliai žmonių, keliančiu klausimu.

Nepaisant to, žvelgdami iš istorinės perspektyvos, galime matyti ir suprasti, kad bet kokia žmogaus veikla turi polinkį virsti finansiniu šaltiniu. Bet kurios mums žinomos pasaulyje egzistuojančios profesijos esmė ir yra teikti produktus arba paslaugas, nukreiptus į kitus žmones. Mes visi šiame pasaulyje gyvename tam, kad parodytume vieni kitiems savo stipriąsias puses, talentus ir stiprybes, kuriomis naudodamiesi galime kurti vienokias ar kitokias vertybes ir jas mainyti į pinigus.

Tad bet kokia mėgstama veikla, pomėgis, hobis turi potencialą tapti finansiniu šaltiniu – nesvarbu, kas tai bebūtų: sporto kryptis, pomėgis, vienokios ar kitokios rūšies kūryba, gebėjimas komunikuoti, talentas organizuoti renginius draugams ir t.t.

Šios veiklos metu kviečiame kiekvieną iš jūsų apmąstyti, kokios veiklos jums labiausiai patinka ir kaip šiuos pomėgius galite paversti finansų šaltiniu.

Get activity badge

Get activity badge subtitle

2. Kaip veikla tampa finansiniu šaltiniu? Get this badge

Šis ženkliukas patvirtina, kad gilinuosi vis labiau į pinigų istorinę raidą, jų sampratą, išraiškas. Mokausi atpažinti reflektuojant savo mėgstamiausius pomėgius, analizuojuosi juos kaip galimybes, kurios gali tapti finansiniu šaltiniu.
You have to finish 2 tasks to get the badge
Tasks
Task no. 1
Evidence verified by: One activity organiser
Ką tau labiausiai patinka veikti? Įvardink.
Task no. 2
Evidence verified by: One activity organiser
Kaip tavo mėgstama veikla gali būti susijusi su kitais žmonėmis?
Task no. 3
Evidence verified by: One activity organiser
Kokį pozityvų pokytį gali kurti tavo mėgstama veikla ne tik tau, bet ir kitiems žmonėms?

Badges
1

Skills

ESCO
#funding methods
Career and job readiness
Added to playlist (0)
Time to complete: 30 minutes
Share:

Organisers

New Dimension in Career Guidance
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap