Vilnius City of Learning
Teave
Playlists
Registreeri
1

3. Sprendžiama problema

Liitu
OverviewMärgid

3. Sprendžiama problema

Liitu

Teave

Dažnai verslo kūrėjai žengia iš pozicijos, ką jie gali sukurti, kokias naujoves pasiūlyti. Tačiau į verslo idėjos įgyvendinimą vertėtų žengti kiek iš kitos pusės.

Iš pat pradžių svarbu išsamiai apžvelgti ir suprasti, kokia kliento problema yra sprendžiama ir tik paskui - kokios konkrečiai bus imamasi strategijos, siekiant tai spręsti.

Jeigu neatrandame problemos patys - sugrįžtame į pirmąjį etapą, kuriame buvome aprašę pirmuosius dalyvius ir vartotojus.
Keliaujame pas tuos žmones ir apklausiame jų. Čia, priklausomai nuo idėjos, dažnai žmonės pasidaro ir mini (arbe ne mini) rinkos tyrimą.

Jeigu yra matoma, jog problemos skirtingų klientų segmentų skiriasi, tuomet kiekvienam segmentui kuriame atskirą modelį. Taip bus žymiai tikslingiau ir ryškiau negu bandyti viską sutalpinti į vieną modelį. Tokiu būdu gali išaiškėti, jog skirtingiems segmentams teks kurti skirtingus produktus.

Sekantis žingsnis šioje naudojamoje struktūrinėje lentelėje - egzistuojančios alternatyvos (prie "sprendžiamos problemos" dalies). Kliento problema neatsirado čia ir dabar. Ji egzistavo jau seniau, o tai reiškia, jog kažkokiu būdu buvo sprendžiama. Tai reiškia, jog teks pripažinti, kad su šiomis sprendimų alternatyvomis teks konkuruoti, pasisavinant klientus. Aprašome esamus konkurentus.


Get activity badge

Get activity badge subtitle

3. Sprendžiama problema Get this badge

Šis ženkliukas patvirtina, kad išsamiau dirbau ir analizavausi ties sprendžiamos problemos situacija. Supratau ir išsigryninau aktualumą, originalumą ir tikslingumą, siekiant išvystyti verslo idėją efektyviau.
Ülesanded
Ülesanne nr. 1
Evidence verified by: one activity organiser
Pasidalinkite pagrindinėmis įžvalgomis.

Märgid
1

Skills

ESCO
#market analysis
ESCO
#analyse issues
ESCO
#make decisions
ESCO
#develop strategy to solve problems
Karjäär ja valmidus tööks
Liitunud (1)
Lisatud esitusloendisse (1)
Time to complete: 1 tund
Share:

Organiseerijad

New Dimension in Career Guidance

Used in playlists

Kūrybinis verslo idėjos modelis
New Dimension in Career Guidance
Badgecraft käitab veebi taristut Õppimise linnade ja regioonide jaoks. Euroopa konsortsium arendab seda platvormi kaasrahastusega Euroopa Liidu programmist Erasmus+.
Platvorm
Vaheta keelt:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
KoduKõik tegevusedPlaylistsKaart