Vilnius City of Learning
A propos
Playlists
Sign Up
1

3. Sprendžiama problema

S'inscrire
Vue d'ensembleBadges

3. Sprendžiama problema

S'inscrire

Contenu

Dažnai verslo kūrėjai žengia iš pozicijos, ką jie gali sukurti, kokias naujoves pasiūlyti. Tačiau į verslo idėjos įgyvendinimą vertėtų žengti kiek iš kitos pusės.

Iš pat pradžių svarbu išsamiai apžvelgti ir suprasti, kokia kliento problema yra sprendžiama ir tik paskui - kokios konkrečiai bus imamasi strategijos, siekiant tai spręsti.

Jeigu neatrandame problemos patys - sugrįžtame į pirmąjį etapą, kuriame buvome aprašę pirmuosius dalyvius ir vartotojus.
Keliaujame pas tuos žmones ir apklausiame jų. Čia, priklausomai nuo idėjos, dažnai žmonės pasidaro ir mini (arbe ne mini) rinkos tyrimą.

Jeigu yra matoma, jog problemos skirtingų klientų segmentų skiriasi, tuomet kiekvienam segmentui kuriame atskirą modelį. Taip bus žymiai tikslingiau ir ryškiau negu bandyti viską sutalpinti į vieną modelį. Tokiu būdu gali išaiškėti, jog skirtingiems segmentams teks kurti skirtingus produktus.

Sekantis žingsnis šioje naudojamoje struktūrinėje lentelėje - egzistuojančios alternatyvos (prie "sprendžiamos problemos" dalies). Kliento problema neatsirado čia ir dabar. Ji egzistavo jau seniau, o tai reiškia, jog kažkokiu būdu buvo sprendžiama. Tai reiškia, jog teks pripažinti, kad su šiomis sprendimų alternatyvomis teks konkuruoti, pasisavinant klientus. Aprašome esamus konkurentus.


Get activity badge

Get activity badge subtitle

3. Sprendžiama problema Get this badge

Šis ženkliukas patvirtina, kad išsamiau dirbau ir analizavausi ties sprendžiamos problemos situacija. Supratau ir išsigryninau aktualumą, originalumą ir tikslingumą, siekiant išvystyti verslo idėją efektyviau.
Tâches
Activité n° 1
Will be checked by : un organisateur de l'activité
Pasidalinkite pagrindinėmis įžvalgomis.

Badges :
1

Compétences

ESCO
#market analysis
ESCO
#analyse issues
ESCO
#make decisions
ESCO
#develop strategy to solve problems
Carrière et accompagnement vers l'emploi
(1) a rejoint
Ajouté à la Playlist (1)
Temps à compléter : 1 heure
Partager :

Organisateurs

New Dimension in Career Guidance

Utilisé dans les playlists

Kūrybinis verslo idėjos modelis
New Dimension in Career Guidance
Badgecraft héberge et développe cette plateforme avec les principaux organismes d'éducation. La première version de cette plateforme a été cofinancée par Erasmus +, programme de l'Union européenne. Contactez-nous à : support@badgecraft.eu .
Plateforme
Changer de langue:
Cofinancé par Erasmus+, programme de l'Union Européenne
AccueilOpportunitiesPlaylistCarte