Lisätiedot
Soittolistat
Rekisteröidy
1

Pacas ir bažnyčia

Vilnius 01100, Lithuania
Liity
YleiskatsausOsaamismerkit

Pacas ir bažnyčia

Vilnius 01100, Lithuania
Liity

Lisätiedot

Pirmasis Pacų giminės atstovas minimas dar 14 a. šaltiniuose. Tai buvo galinga ir garsi šeima, kurios dėka atsirado tokie statiniai kaip Pažaislio vienuolynas ar šv. Petro ir Povilo bažnyčia.

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia iškilo 17a. pabaigoje, vietoje buvusios pagonių šventyklos. Bažnyčios fundatorius Mykolas Kazimieras Pacas buvo Vilniaus vaivada ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės vyriausiasis vadas. Anot legendos, sukilus kariuomenei jis slapstėsi bažnyčios griuvėsiuose ir pasižadėjo, kad jei liksiąs gyvas, pastatysiąs naują šventovę. Vos tik neramumai nuslūgo, Kazimieras Pacas savo pažadą ėmė vykdyti. Šiandien ši bažnyčia laikoma viena iš gražiausių bažnyčių pasaulyje, kuri savo puošyba žavi kiekvieną įžengusį pro šventovės duris.
Peržvelk žemiau esantį video ir atsakyk į klausimą, esantį žemiau. Gausi atsakymą/patarimą iš paslaptingų Pacų giminės atstovų.Hanki aktiviteetti-merkki

Pacas ir bažnyčia Hanki tämä merkki


Šis ženkliukas patvirtina, kad jo savininkas/ė susipažino su Šv. Petro ir Povilo bažnyčios istorija.

Tehtävät
Tehtävä nro.1
Vastauksen vahvistanut: Yksi aktiviteetin järjestäjä
Kaip matei, video filmuke, Pacas iš savo laikų patenka į jam neįprastą, šiuolaikinį Antakalnį. Ar tavo gyvenime buvo situacija, kuomet tau sunkiai sekėsi pritapti? Kokiomis aplinkybėmis tai vyko ir kaip jauteisi?

Sijainti

Vilnius 01100, Lithuania

Taidot

ESCO
#history
ESCO
#pohdinta
ESCO
#osallistua taiteelliseen tiedotustoimintaan
ESCO
#kuvataide
Taide ja kulttuuri
Lisätty soittolistaan (1)
Suoritusaika: 10 minuuttia
Jaa:

Järjestäjät

Antakalnio istorijos

Käytössä soittolistoilla

Antakalnio istorijos
Antakalnio istorijos
Badgecraft isännöi tätä alustaa ja kehittää sitä yhdessä johtavien koulutusorganisaatioiden kanssa. Euroopan unionin Erasmus+ -ohjelmasta myönnettiin osarahoitusta tämän foorumin ensimmäisen version rakentamiseen. Ota yhteyttä support@badgecraft.eu.
Alusta
Vaihda toiseen kieleen:
Osarahoitettu Euroopan unionin Erasmus+ -ohjelmasta
EtusivuKarttaAktiviteetitSoittolistat