O nas
Seznami predvajanja
Registracija
1

Pacas ir bažnyčia

Vilnius 01100, Lithuania
Pridruži se
PregledZnačke

Pacas ir bažnyčia

Vilnius 01100, Lithuania
Pridruži se

Content

Pirmasis Pacų giminės atstovas minimas dar 14 a. šaltiniuose. Tai buvo galinga ir garsi šeima, kurios dėka atsirado tokie statiniai kaip Pažaislio vienuolynas ar šv. Petro ir Povilo bažnyčia.

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia iškilo 17a. pabaigoje, vietoje buvusios pagonių šventyklos. Bažnyčios fundatorius Mykolas Kazimieras Pacas buvo Vilniaus vaivada ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės vyriausiasis vadas. Anot legendos, sukilus kariuomenei jis slapstėsi bažnyčios griuvėsiuose ir pasižadėjo, kad jei liksiąs gyvas, pastatysiąs naują šventovę. Vos tik neramumai nuslūgo, Kazimieras Pacas savo pažadą ėmė vykdyti. Šiandien ši bažnyčia laikoma viena iš gražiausių bažnyčių pasaulyje, kuri savo puošyba žavi kiekvieną įžengusį pro šventovės duris.
Peržvelk žemiau esantį video ir atsakyk į klausimą, esantį žemiau. Gausi atsakymą/patarimą iš paslaptingų Pacų giminės atstovų.Pridobite značko aktivnosti

Pacas ir bažnyčia Pridobi to značko


Šis ženkliukas patvirtina, kad jo savininkas/ė susipažino su Šv. Petro ir Povilo bažnyčios istorija.

Naloge
Naloga št.1
Dokaze preveril: En organizator dejavnosti
Kaip matei, video filmuke, Pacas iš savo laikų patenka į jam neįprastą, šiuolaikinį Antakalnį. Ar tavo gyvenime buvo situacija, kuomet tau sunkiai sekėsi pritapti? Kokiomis aplinkybėmis tai vyko ir kaip jauteisi?

Lokacija

Vilnius 01100, Lithuania

Veščine

ESCO
#zgodovina
ESCO
#refleksija
ESCO
#sodelovati v dejavnostih kulturnega posredovanja
ESCO
#likovna umetnost
Umetnost in kultura
Na seznam predvajanja dodan/a (1)
Potreben čas za dokončanje: 10 minuta
Deli:

Organizatorji

Antakalnio istorijos

Uporabljeno v seznamu predvajanja

Antakalnio istorijos
Antakalnio istorijos
Badgecraft vodi spletno infrastrukturo za mesta in regije učenja in jo razvija skupaj z vodilnimi izobraževalnimi organizacijami. Evropski konzorcij razvija to platformo s pomočjo sofinanciranja programa Evropske unije Erasmus+. Kontaktirajte support@badgecraft.eu.
Platforma
Preklopite na drug jezik:
Sofinancirano s strani programa Evropske unije Erasmus+
DomovZemljevidAktivnostiSeznami predvajanja