Su di noi
Playlist
Registrati
1

Pacas ir bažnyčia

Vilnius 01100, Lithuania
Partecipa
PanoramicaBadge

Pacas ir bažnyčia

Vilnius 01100, Lithuania
Partecipa

Informazioni

Pirmasis Pacų giminės atstovas minimas dar 14 a. šaltiniuose. Tai buvo galinga ir garsi šeima, kurios dėka atsirado tokie statiniai kaip Pažaislio vienuolynas ar šv. Petro ir Povilo bažnyčia.

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia iškilo 17a. pabaigoje, vietoje buvusios pagonių šventyklos. Bažnyčios fundatorius Mykolas Kazimieras Pacas buvo Vilniaus vaivada ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės vyriausiasis vadas. Anot legendos, sukilus kariuomenei jis slapstėsi bažnyčios griuvėsiuose ir pasižadėjo, kad jei liksiąs gyvas, pastatysiąs naują šventovę. Vos tik neramumai nuslūgo, Kazimieras Pacas savo pažadą ėmė vykdyti. Šiandien ši bažnyčia laikoma viena iš gražiausių bažnyčių pasaulyje, kuri savo puošyba žavi kiekvieną įžengusį pro šventovės duris.
Peržvelk žemiau esantį video ir atsakyk į klausimą, esantį žemiau. Gausi atsakymą/patarimą iš paslaptingų Pacų giminės atstovų.Ottieni badge per l'attività

Pacas ir bažnyčia Ottieni questo badge


Šis ženkliukas patvirtina, kad jo savininkas/ė susipažino su Šv. Petro ir Povilo bažnyčios istorija.

Attività
Task n.1
Prova verificata da: un organizzatore dell'attività
Kaip matei, video filmuke, Pacas iš savo laikų patenka į jam neįprastą, šiuolaikinį Antakalnį. Ar tavo gyvenime buvo situacija, kuomet tau sunkiai sekėsi pritapti? Kokiomis aplinkybėmis tai vyko ir kaip jauteisi?

Luogo

Vilnius 01100, Lithuania

Competenze

ESCO
#storia
ESCO
#riflessione
ESCO
#partecipare a un'attività di mediazione artistica
ESCO
#belle arti
Arte e cultura
Inserito in playlist (1)
Tempo di completamento: 10 minuti
Condividi:

Organizzatori

Antakalnio istorijos

Utilizzato nelle playlist

Antakalnio istorijos
Antakalnio istorijos
Badgecraft gestisce questa piattaforma web e continua a svilupparla in partnership con organizzazioni leader nel settore dell'educazione. La prima versione di questa piattaforma è stata realizzata grazie ai cofinanziamenti del programma Erasmus+ dell'Unione Europea. Contattaci all'email support@badgecraft.eu.
Piattaforma
Cambia lingua:
Co-finanziato dal programma Erasmus+ dell'Unione Europea
HomeMappaAttivitàPlaylist