Su di noi
Playlist
Registrati
2

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Partecipa
PanoramicaBadge

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Partecipa

Informazioni

Savanorystė Valstybės pažinimo centre – puiki proga prisidėti prie visuomenės pilietiškumo skatinimo, lavinant asmeninius įgūdžius bei stiprinant socialinius ryšius. Atrask ir realizuok save, dalinkis idėjomis su bendraminčiais bei jas įgyvendink!
Kiekvienas Valstybės pažinimo centro savanoris – neatskiriama komandos dalis, kurianti ir savo veikla prisidedanti prie skirtingų centro veiklos sričių. Savanoriai kviečiami pasirinkti jiems įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius. Esi aktyvus pilietis? Geriau pažink savo valstybę ir padėk tai padaryti kitiems!

Risorse utili

  • Savanorystės anketa

Ottieni badge per l'attività

Savanorystė Valstybės pažinimo centre Ottieni questo badge

Kviečiame pasirinkti jums įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius.
Attività
Task n.1
Emesso dall'organizzazione o scansionando il codice QR
Vieną dieną per mėnesį padėti pasitikti Valstybės pažinimo centro lankytojus ir supažindinti juos su ekspozicija

Luogo

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania

Competenze

ESCO
#retorica
ESCO
#pensare in modo creativo
ESCO
#dirbti komandoje
ESCO
#offrire assistenza ai cittadini nazionali
ESCO
#partecipare alle attività civiche mediante le tecnologie digitali
ESCO
#interazione sociale
Impegno civico
Inserito in playlist (0)
Condividi:

Organizzatori

Valstybės pažinimo centras
Badgecraft gestisce questa piattaforma web e continua a svilupparla in partnership con organizzazioni leader nel settore dell'educazione. La prima versione di questa piattaforma è stata realizzata grazie ai cofinanziamenti del programma Erasmus+ dell'Unione Europea. Contattaci all'email support@badgecraft.eu.
Piattaforma
Cambia lingua:
Co-finanziato dal programma Erasmus+ dell'Unione Europea
HomeMappaAttivitàPlaylist