Over
Playlists
Meld je aan
2

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Deelnemen
OverzichtBadges

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Deelnemen

Inhoud

Savanorystė Valstybės pažinimo centre – puiki proga prisidėti prie visuomenės pilietiškumo skatinimo, lavinant asmeninius įgūdžius bei stiprinant socialinius ryšius. Atrask ir realizuok save, dalinkis idėjomis su bendraminčiais bei jas įgyvendink!
Kiekvienas Valstybės pažinimo centro savanoris – neatskiriama komandos dalis, kurianti ir savo veikla prisidedanti prie skirtingų centro veiklos sričių. Savanoriai kviečiami pasirinkti jiems įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius. Esi aktyvus pilietis? Geriau pažink savo valstybę ir padėk tai padaryti kitiems!

Hulpmiddelen

  • Savanorystės anketa

Ontvang een activiteitenbadge

Savanorystė Valstybės pažinimo centre Behaal deze badge

Kviečiame pasirinkti jums įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius.
Taken
Taak nr.1
Uitgegeven door organisator of door scannen van QR code
Vieną dieną per mėnesį padėti pasitikti Valstybės pažinimo centro lankytojus ir supažindinti juos su ekspozicija

Locatie

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania

Vaardigheden

ESCO
#spraaktechnieken
ESCO
#creatief denken
ESCO
#dirbti komandoje
ESCO
#hulp bieden aan nationale burgers
ESCO
#digitale technologie gebruiken voor actief burgerschap
ESCO
#sociale interactie
Maatschappelijke betrokkenheid
Toegevoegd aan playlist (0)
Delen:

Organisatoren

Valstybės pažinimo centras
Badgecraft host dit platform en ontwikkelt het samen met toonaangevende educatieve organisaties. Het programma Erasmus+ van de Europese Unie heeft cofinanciering verleend voor de bouw van de eerste versie van dit platform. Neem contact op met support@badgecraft.eu.
Platform
Wijzigen in een andere taal:
Mede gefinancierd door het Erasmus+ programma van de Europese Unie
HomeKaartActiviteitenPlaylists