Despre
Liste de activități
Sign up
2

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Aderă
Prezentare generalăInsigne

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Aderă

Conținut

Savanorystė Valstybės pažinimo centre – puiki proga prisidėti prie visuomenės pilietiškumo skatinimo, lavinant asmeninius įgūdžius bei stiprinant socialinius ryšius. Atrask ir realizuok save, dalinkis idėjomis su bendraminčiais bei jas įgyvendink!
Kiekvienas Valstybės pažinimo centro savanoris – neatskiriama komandos dalis, kurianti ir savo veikla prisidedanti prie skirtingų centro veiklos sričių. Savanoriai kviečiami pasirinkti jiems įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius. Esi aktyvus pilietis? Geriau pažink savo valstybę ir padėk tai padaryti kitiems!

Resurse

  • Savanorystės anketa

Obțineți insigna de activitate

Savanorystė Valstybės pažinimo centre Obțineți această insignă

Kviečiame pasirinkti jums įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius.
Tasks
Task no.1
Emisă de organizator sau prin scanarea codului QR
Vieną dieną per mėnesį padėti pasitikti Valstybės pažinimo centro lankytojus ir supažindinti juos su ekspozicija

Locație

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania

Skills

ESCO
#speech techniques
ESCO
#think creatively
ESCO
#dirbti komandoje
ESCO
#offer assistance to national citizens
ESCO
#engage in citizenship through digital technologies
ESCO
#social interaction
Angajament civic
Adăugat la lista de redare (0)
Share:

Organizatori

Valstybės pažinimo centras
Badgecraft găzduiește această platformă și o dezvoltă împreună cu organizații educaționale de top. Programul Uniunii Europene Erasmus+ a acordat cofinanțare pentru construirea primei versiuni a acestei platforme. Contactați support@badgecraft.eu.
Platformă
Schimbați într-o altă limbă:
Cofinanțat de programul Erasmus+ al Uniunii Europene
AcasăHartăActivitățiListe de activități