Sobre
Playlists
Registrar-se
2

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Participar
Visão globalMedalhas

Valstybės pažinimo centras: savanorystė, kuri keičia!

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania
Participar

Sobre

Savanorystė Valstybės pažinimo centre – puiki proga prisidėti prie visuomenės pilietiškumo skatinimo, lavinant asmeninius įgūdžius bei stiprinant socialinius ryšius. Atrask ir realizuok save, dalinkis idėjomis su bendraminčiais bei jas įgyvendink!
Kiekvienas Valstybės pažinimo centro savanoris – neatskiriama komandos dalis, kurianti ir savo veikla prisidedanti prie skirtingų centro veiklos sričių. Savanoriai kviečiami pasirinkti jiems įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius. Esi aktyvus pilietis? Geriau pažink savo valstybę ir padėk tai padaryti kitiems!

Recursos

  • Savanorystės anketa

Obter uma medalha da atividade

Savanorystė Valstybės pažinimo centre Obter esta medalha

Kviečiame pasirinkti jums įdomiausią veiklą: padėti kuriant bei atnaujinant Valstybės pažinimo centro ekspozicijas ir parodas, prisidėti prie renginių organizavimo, įsitraukti į komunikacines veiklas, dalintis idėjomis ar netgi išbandyti savo jėgas vedant edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas. Svarbiausia savanoriams tenkanti pareiga – pagalba darbuotojams, pasitinkant ir su ekspozicija supažindinant savaitgalį apsilankančius svečius.
Tarefas
Tarefa n.º 1
Emitido pelo organizador ou através da leitura do código QR
Vieną dieną per mėnesį padėti pasitikti Valstybės pažinimo centro lankytojus ir supažindinti juos su ekspozicija

Localização

Totorių g. 28, Vilnius 01121, Lithuania

Competências

ESCO
#técnicas da fala
ESCO
#pensar de forma criativa
ESCO
#dirbti komandoje
ESCO
#oferecer auxílio a cidadãos nacionais
ESCO
#envolver-se na cidadania através das tecnologias digitais
ESCO
#interação social
Participação cívica
Adicionado à Playlist (0)
Compartilhar:

Organizadores

Valstybės pažinimo centras
A Badgecraft é a anfitriã desta plataforma e desenvolve-a em conjunto com as principais organizações educativas. O programa Erasmus+ da União Europeia concedeu um cofinanciamento para a construção da primeira versão desta plataforma. Contacto: support@badgecraft.eu.
Plataforma
Alterar idioma:
Cofinanciado pelo programa Erasmus+ da União Europeia
InícioMapaAtividadesPlaylists